Toužíte po krásném a zdravém úsměvu? Pak navštivte stomatologickou ordinaci, kde se vám dostane profesionální péče. Nabízíme kvalitní stomatologické služby.

Návštěva zubní ordinace jako krok k hezčímu úsměvu

Důsledná a pravidelná péče o chrup je velmi důležitá. Někdy se ovšem nevyhneme ani při sebelepší péči nejrůznějším problémům v oblasti zubů, ať už to je paradontóza, citlivé zuby, zubní kazy, zubní kámen a další potíže. Pak většinou nemáme tolik důvodu k úsměvu nebo se za něj stydíme.

A s tím souvisí i výběr zkušeného stomatologa. K hezčímu úsměvu se dopracujete pravidelnými návštěvami zubní ordinace, která poskytuje dlouhou řadu nejrůznějších služeb od preventivních prohlídek, přes léčbu kazů, dentální hygienu, až po práci se zubními implantáty.

Dentální hygiena – čistota a zdraví vašich zubů

Trápí vás nevzhledný pigment nebo zubní kámen na vašem chrupu? To může následně vést i k zápachu z úst a dalším komplikacím. Nenechte to proto zajít daleko a začněte s řešením včas. Těchto problémů je těžké se zbavit péčí v podobě čištění klasickým kartáčkem v domácím prostředí. Vhodná je v takovém případě dentální hygiena. Ta vám poskytne profesionální a dokonalé vyčištění vašich zubů a mezizubních prostorů pomocí ultrazvuku a dalších zubních nástrojů nebo metodou AirFlow neboli pískování. Díky profesionální dentální hygieně dojde k likvidaci nevzhledného plaku nebo pigmentu od pití čaje, kávy nebo kouření a zubního kamene.

Kvalitní zubní implantáty

V naší ordinaci se zabýváme i záchovnou stomatologií. Řešením jsou v některých případech až zubní implantáty. Poradíme si s náhradou jedno i více zubů. Ta bývá v podobě zubní korunky, můstku nebo kompletně zhotoveného implantátu. K tomu se uchylujeme v případě celkové ztráty zubu i s jeho kořenem. Dostane se vám kvalitní a profesionální péče implantologa a během pár návštěv se budete moci opět radovat a naplno usmívat.

Pravidelná a profesionální péče o chrup se vám rozhodně vyplatí. Navštivte naši zubní ordinaci, po jejíž návštěvě budete mít o důvod víc k úsměvu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.