Dopřejte si resurfacing včetně odstranění znamének špičkovým lékařským laserem Fotona Dynamis SP, který v jediném přístroji kombinuje nejvýkonnější lasery:

  • Er:YAG (infračervený, 1064 nm),
  • Nd:YAG (infračervený, 1064 nm),
  • KTP Nd:YAG (zelený, 532 nm).

Pomocí resurfacingu si můžete nechat odstranit znaménka a pigmentové skvrny v obličeji, můžete se zbavit dolíčků a jizviček po akné a celkově získat mladistvější a svěžejší vzhled. Co se týče pigmentace, ta je výsledkem syntézy a distribuce melaninových pigmentů v kůži, vlasových folikulech a v očích. Někdy může docházet k takzvané hyperpigmentaci, která se projevuje zvýšenou tvorbou kožního barviva v určité části těla. Projevuje se například pihami nebo drobnými hnědými ploškami. Laser odpaří ultra tenké vrstvičky buněk z kožního povrchu a vypne vazivo v hlubších vrstvách kůže. Odstranění znamének Praha vám tak nabízí skvělý efekt omlazení.

Regenerace a omlazení díky plazmaterapii Praha

Dopřejte si unikátní metodu regenerace pleti v obličeji, na krku, v dekoltu nebo pod vlasy. Dopřejte si

  • stimulaci tvorby kolagenu,
  • zlepšení struktury pleti,
  • vyživení a hydrataci pokožky,
  • ochranu pokožky a zvýšení odolnosti pleti vůči vnějším i vnitřním vlivům (hormonální změny, prašné prostředí …).

Dopřejte si plazmaterapii Praha.

A jaké problémy plazmaterapie RegenPlazma vyřeší? Kromě odstranění vrásek a kruhů pod očima vaši pokožku celkově omladí a zregeneruje.

V estheticmedical.cz omládnete

Jemné vrásky v obličeji, zejména vějířky kolem očí a rtů, vám pomůže zlikvidovat aplikace botoxu. Jemné chloupky a chloupky bez pigmentu (šedivé) vám zase stoprocentně odstraní depilace cukrovou pastou. Dopřejte si obě tyto procedury – botox Praha a depilace cukrovou pastou Praha – v estheticmedical.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.