Mytí automobilu je dnes běžnou a každodenní činností, jíž vyhledává spousta řidičů. Pakliže vlastníte vhodné prostory nebo provozujete jakékoliv jiné služby, k nimž by se mycí linka hodila a zvýšila komfort vašich zákazníků, určitě tento nápad nepodceňujte.

Automyčky nemusí být žádnou přemrštěnou investicí, jako tomu bylo před mnoha lety. Zapomeňte na budování nových objektů vybavených nejrůznějšími technologickými prvky. Současnosti vévodí jednoduchost, praktičnost a efektivita.

Mytí aut od BKF CarWash

Tato společnost si vydobyla silné renomé nejenom u nás, ale také v zahraničí. Její automyčky jsou důkazem toho, že tyto služby lze provozovat ekonomicky a flexibilně. Jde o bezkontaktní mycí linky nabývající dvou odlišných podob.

  • Modulární automyčky
  • Kontejnerové automyčky

Samoobslužná technologie, u jejíhož provozu nemusíte být přítomni. Mytí aut, které bez sebemenšího problému zvládne sám zákazník a vám bude automyčka generovat pouze odpovídající zisk. Zákazníkům se mimo jiné dostane pestrého výběru programů. Ty si zaplatí skrze speciální platící automaty.

 

Automyčky současné doby

Společnost BKF CarWash vám dokáže nabídnout a zrealizovat mytí aut dle vašich náročných požadavků. Dočkáte se například podpory platebních karet, vzdálené správy přes internet a volby těch nejlepších komponent. Určitou zajímavostí je také BKF věrnostní program.

Investujte do automyčky, jež zvýší komfort vašim zákazníkům a přinese patřičné zisky. Navštivte internetový portál http://bkfcarwash.cz/ a dozvíte se více o samoobslužném mytí aut, které si oblíbili stovky řidičů po celém území České republiky. Případně vyrazte k nejbližší automyčce BKF, kde na vlastní oči okusíte moderní technologie, snadné obsluhování a celý systém fungování.

BKF CarWash, to je budoucnost v mytí libovolných dopravních prostředků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.