Nač se trmácet na Slovensko a dále po vnitrozemí vlastním autem, když můžete pohodlně přiletět nebo přijet vlakem – a to klidně s celou rodinou či kamarády – a v car rental Poprad si automobil zapůjčit? Pokud využijte rezervaci předem, máte jistotu, že na vás bude čekat vámi vybraný konkrétní vůz, a ne pouze nějaké vozidlo určité třídy. Vzhledem k tomu, že půjčovna je k dispozici motoristům nepřetržitě – 365 dní v roce, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně – odpadají zájemcům o půjčení auta starosti s pozdním nočním příjezdem a vyhledáváním ubytování, případně řešení pronájmu auta. Car rental Poprad se vám může postarat i o příjemné ubytování v blízkosti půjčovny nebo o transfer z letiště.

Pro zájemce o půjčení auta car rental Poprad nabízí auta rozmanitých tříd, s manuální nebo ruční převodovkou, s benzinovým či dieselovým pohonem. Samozřejmostí jsou doplňkové služby jako auto vybavené dětskou autosedačkou, navigací, střešním nosičem, případně se dají zařídit i pronájmy auta s řidičem. Tuto službu mohou využít ti, kdo nevlastní řidičský průkaz, nebo se chystají na dlouhodobé přesuny po Slovensku v rámci pracovních i obchodních povinností. Hojně využívanou službou je rovněž jednosměrný pronájem, kdy se auto půjčí v car rental Poprad a odevzdá na jiném stanovišti. Všechny potřebné informace jsou k nalezení na webu půjčovny, jakož i nezávazný ceník, kdy si jednoduchým zadáním dovedete spočítat, na kolik by vás daný pronájem na určitou dobu zhruba vyšel.

Půjčit nebo vrátit pronajatý vůz lze na letišti, na dané adrese či přímo v půjčovně. Některé automobily, jako například novinka Hyundai i20 komfort, mají v základní nabídce pojištění CDW i poplatek za nepojízdnost. Co se týče pravidla o pohonných hmotách, auta se půjčují, a tedy i vracejí, s plnou nádrží. Bezplatná nabídka může pojímat zrušení rezervace, změny v rezervacích, pojištění proti krádeži a havarijní pojištění. V konečné ceně tak bývá nejčastěji zahrnuto: non-stop asistenční služby, neomezený počet najetých kilometrů, dálniční poplatek na Slovensko, letištní poplatek atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.