Toužíte po klidu a odpočinku na dosah krásné přírody? Pak se vydejte do Krkonoš, které vás okouzlí svou jedinečností a dech beroucími výhledy.

Ubytování Krkonoše

Poznejte krásy českých hor a zavítejte třeba do oblíbených a vyhledávaných Krkonoš, kde si můžete užít příjemně strávený čas na čerstvém vzduchu uprostřed hor a lesů. Můžete zkombinovat aktivní pohyb s relaxací a odpočinkem.

A jaké možnosti ubytování Krkonoše nabízejí? Vsaďte třeba na útulné apartmány, které vám nabídnou vše potřebné pro strávení příjemného pobytu. Nachází se ve skvělém výchozím bodě pro podnikání výletů a provozování nejrůznějších aktivit.

Útulné apartmány

Vybrat si můžete hned z několika typů útulných apartmánů. Některé z nich nabízejí krásný výhled na údolí a louku.

  • Pro čtyřčlennou rodinu budou skvělou volbou nadstandardní čtyřlůžkové apartmány, které jsou útulně zařízené a vybavené kuchyní s jídelním koutem a dvěma samostatnými ložnicemi pro maximální soukromí. Pobyt více osob pak lze vyřešit přistýlkami.
  • Více osob se pak pohodlně vejde do apartmánu Exclusiv, který disponuje velkou obytnou místností a dvěma samostatnými ložnicemi. Nechybí ani perfektně vybavená kuchyň.

Relaxace ve wellness

Je na čase zbrzdit, vypnout, na nic nemyslet a odhodit starosti stranou. Pokud toužíte především po relaxaci a odpočinku, jsou pro vás trefou do černého wellness pobyty, které můžete absolvovat během hlavní zimní sezóny. Wellness centrum se nachází uprostřed nádherné přírody, takže si při relaxaci můžete vychutnávat i pěkné výhledy. Během wellness aktivit si dopřejte třeba saunu, masážní vanu, Kneippův chodník nebo venkovní ochlazovací bazének. Pokud si zatoužíte protáhnout ztuhlé tělo, můžete využít i místní posilovnu.

Apartmány v Krkonoších vám poskytnou příjemné zázemí pro váš pobyt během celého roku. Ať už se sem vydáte v letních nebo zimních měsících, můžete se těšit na příjemně strávený čas v klidném prostředí na dosah krásné přírody a aktivit, které vás budou bavit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.