Když jsem poprvé onemocněla zákeřnou rakovinou prsu, myslela jsem si, že po prodělané chemoterapii se již mé problémy nikdy více nevrátí. Opak byl ovšem pravdou a můj boj ještě nebyl tak zdaleka vyhraný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nemoc udeřila znovu o pět let později. V tento moment jsem již byla plně odkázaná na různé léčivé kameny, ze kterých jsem čerpala sílu, kterou jsem v sobě do dalšího boje nemohla za žádnou cenu nalézt. Díky těmto kamenům jsem čerpala sílu, která mi pomohla můj boj s touto nemocí překonat. Léčba byla úspěšná a já se dnes těším ze své další životní etapy, kterou představují mí dva vnoučci.

Léčivé kameny jsem měla s sebou na každé chemoterapii

Své nejoblíbenější léčivé kameny jsem měla s sebou při každé mé chemoterapii. Boj to byl velmi dlouhý a nelítostný, ovšem věřím tomu, že víra v něco více, v něco nadpřirozeného, co nelze slovy pospat, mi pomohla tuto zákeřnou nemoc odvrátit ze svého života i na podruhé a doufejme, že již naposledy. Mým nejoblíbenějším kamenem se stal kroužek na krk, který byl celý ze šungitu. Díky němu jsem se cítila jistě a tušila jsem také, že mi dodává jistou vnitřní sílu. Šungitové pyramidy či oblázky mám rovněž vystavené po celém bytě. Věřím totiž, že špatná elektromagnetická síla, která nás obklopuje nejen doma, je díky těmto amuletům zažehnána.

Má dcera na léčivé kameny nedá dopustit

Mou dceru před nedávnem postihla nepříjemná nemoc, která si žádala dlouhodobý pobyt v nemocnici. Přišel tak v jejím případě na scénu stres, co bude s dětmi, které vychovává sama bez manžela, jak její neschopnost omluví v zaměstnání a v neposlední řadě, kde vezme finance, které v případě dlouhodobé nemoci budou rozhodně v rodinném rozpočtu chybět. Víte, co jsem dceři na podporu její psychicky věnovala? Dva léčivé kameny, které jsem s sebou v nemocnici měla i já a do kterých jsem vkládala veškeré své naděje. Dcera je již doma a těší se pevnému zdraví. Na léčivé kameny však nedá dopustit a domnívá se, že pobyt v nemocnici psychicky ustála jen ze jejich pomoci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.