Tak už i vaše rodina zvažuje investici do ČOV? Ačkoli čističky odpadních vod znamenají počáteční investici několika desítek tisíc korun, z dlouhodobého pohledu je to zařízení velmi přínosné a to především také ekonomicky.

Bylo napsáno mnoho článků a natočeno mnoho videí o tom, proč si ji pořizovat. Nebudeme se o tom tedy dále rozepisovat a předpokládejme, že jste již rozhodnutí. Jak tedy začít? Jakou značku vybrat? Jak vlastně funguje celý proces? S tím vším se vyplatí obrátit na specialisty, kteří nabízí v tomto ohledu fullservis.

Na mysli máme projekční kancelář ZAKRA s.r.o., která působí na českém trhu již několik let. Zabývá se mimo jiná vodohospodářská zařízení právě čističkami odpadních vod, přičemž je úspěšně pomohla pořídit již desítkám českých rodin, které firmu doporučují dále.

Finančně se služby této firmy pohybují již kolem 10 000 Kč za kompletní projekt, ve kterém je zahrnutá dokumentace, výběr, samotná realizace, vyřízení formalit (úřady) a tak dále. Za cenu, která nemá alternativu, tak získáte prakticky vše, co je třeba.

Při začátku spolupráce získáte konzultaci zdarma. Ta je důležitá, protože se na jejím základě určuje celý projekt. Zároveň je výhodné, že vás k ničemu nezavazuje, a můžete si tak dobře promyslet, zda do toho opravdu chcete jít nebo ne.

Jestliže budete souhlasit s tím, jak ZAKRA projekt navrhne, pustí se specialisté do práce a během krátké chvíle vznikne projektový dokument, vybere se značka a typ ČOVky, vyjednají se formality a projekt se realizuje. ZAKRA také dlouhodobě udržuje ČOV v dobrém stavu. Máte-li zájem, stačí vyplnit své údaje na webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.