S nadcházející zimou se začínají v televizi vysílat často filmy z prostředí hor. Také vás to nabudilo na zimní dovolenou? A vlastně proč ne? Sbalte děti, pár základních věcí, lyže a snowboardy a hurá na rodinnou dovolenou na sněhu. Ano, i s těmi nejmenšími ratolestmi se dá totiž v hotelu pro rodiny s dětmi zažít skvělá dovolená.

Kam jinam, než do Krkonoš!

Zapomeňte na předražené zahraniční areály, ať už se jedná třeba „jen“ o Slovensko, Rakousko, či vzdálenější Švýcarsko nebo Itálii. Ano, tohle jsou sice oblíbené destinace, ale obvykle vám po takové dovolené nezůstanou finance na dovolenou v létě. A to by byla přeci škoda. Letos vsaďte na tuzemskou dovolenou v Krkonoších, které jsou proslavené svou dechberoucí přírodou a množstvím snowparků či běžkařských stop. Vybere si tady prostě každý.

Ubytování v Krkonoších

Pokud byste hledali kvalitní hotel pro rodinu s dětmi, zamiřte do části Benecko. Zde se nejenom skvěle ubytujete, ale pochutnáte si na kvalitním jídle, děti budou mít nespočet možností, jak se zabavit, ale hlavně budete jen kousek od lyžařského areálu Benecko, který nabízí sjezdovky pro všechny druhy lyžařů – ať už pro úplné začátečníky, tak i pro ty největší profíky. Ne nadarmo si tenhle areál pochvalují právě i sami lyžařští instruktoři.

Nechce se vám zrovna lyžovat?

Nevadí, i tak si můžete hotel pro rodinu s dětmi v Benecku užít. Jeho lokalita je totiž skvělým výchozím bodem pro plánování výletů do okolí. Děti jistě nadchne blízký aquapark, ti zvídavější milovníci historie si jistě nenechají ujít zříceninu hradu Kumburk, zámek Hrubá Skála či hrad Pecka. Děti všeho věku ale nejvíce jistě nadchne návštěva ZOO Dvůr Králové, která se nachází jen 30 km od lokality Benecko.

A co vy? Budete lyžovat nebo se vydáte s rodinou na výlety?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.