Pro milovníky kvalitního vína nabízí společnost Alifea Wine výběr z mnoha druhů kvalitních bílých vín a kvalitních červených vín ze všech koutů světa. Všechny produkty z naší nabídky procházejí přísným degustačním výběrem, který trvá několik měsíců, někdy i několik let. Kvalita vína je pro nás velmi důležitá, proto se snažíme uchovávat jej ve speciálních klimatizovaných boxech s kontrolovanou teplotou i vlhkostí, čímž se urychluje jeho zrání. Přepravu kvalitních vín řešíme speciální dopravou, a to vždy v závislosti na počasí. Krásný dárek v podobě sady vín určitě každého potěší.

Alifea.cz – ta nejlepší volba

Nejen pro zkušené vinaře a milovníky tohoto lahodného moku, ale i pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat nové chutě, pořádáme pravidelné degustace vín v Praze, jichž se může zúčastnit opravdu každý. Vyzkoušejte si, které víno se hodí právě k Vám a pod vedením zkušených sommeliérů se nechejte zasvětit do tajů skvělých chutí a vůní. Kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno jsme pro své zákazníky označili v našem obchodě hvězdičkami, kdy počet hvězdiček vyjadřuje náš názor na kvalitu v poměru k ceně. Největší výběr kvalitních vín ze světoznámých vinařských velmocí najdete jen u nás!

Neváhejte a objednávejte!

Kvalitní vína v dárkovém balení, nebo degustační sady vín se hodí například jako dárek k blížícím se Vánocům. Udělejte radost svým blízkým, jež si potrpí na kvalitní víno a objednejte z naší nabídky to, co Vás zaujme! V současnosti se většina pěstitelů vína a majitelů vinic stále častěji vrací k šetrnému ekologickému ošetřování vinic bez minimálního podílu chemických látek a snahy zachovat rovnováhu biotopu, což má za následek pozitivní budoucnost kvalitních vín. Jsme u samého zrodu kvalitního bílého vína a díky náležité péči, speciálnímu uchovávání a důslednému výběru přinášíme klientům pouze to nejlepší z nejlepšího.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.