Poznejte kvalitu španělských vín, která patří mezi vyhledávaná ve světě. Z pohledu gurmánského zážitku se vám velkou delikatesou stane víno Old Porter. Když navíc vsadíte na kvalitu výrobce Pérez Barquero, chuťový zážitek se ještě umocní.

Od bílého až po červené

Víno Old Porter může nabývat nejrůznějších podob. Pokud dáváte přednost sladkosti a chcete snoubit med s vanilkou a lipovými tóny, jasnou volbou se stane víno Old Porter White Sweet Wine. Bílé víno s 13 % alkoholu, které se vám hodí například ke smetanovým zákuskům.

Opakem bílého vína je to červené zvané Old Porter Rich Sweet Wine mající až 13 %, ale také 21 % alkoholu. Další sladké pohlazení chuťových pohárků, které je ideálním aperitivem. Dopřávat si ho můžete například k dezertům nebo k plísňovým sýrům.

Pomyslnou třešničkou na dortu se stává Old Porter Pink. Jak už prozrazuje sám název, jedná se o růžové víno s 12,5 % alkoholu. Chuť nazrálých brusinek a malin s jemnou kyselinkou je doslova dech beroucí. Takové víno vám poslouží jako lahodné osvěžení nebo si jej dopřejete k některému ze sladkých jídel. Kombinace chutí totiž vyvolává velice příjemný degustátorský a gastronomický zážitek.

Nakupujte vína Old Porter u specialistů

Jestliže máte zájem o cenově dostupnou kvalitu, pořiďte si víno Old Porter ze španělské oblasti Montilla – Moriles. Právě zde vznikají jedny z nejproslulejších a nejsladších vín tohoto typu. Pestrého výběru se vám dostane prostřednictvím odkazu http://www.oldporter.cz/. Tady na vás čeká kvalita vinařství Bodegas Pérez Barquero. To má v tomto oboru hodně dlouhou tradici. Naplňte svoji vinotéku produkty, které stojí opravdu za to. Udělejte si zásoby vína pro sebe samotné nebo své hosty. Ti si přesně na tomto lahodném a sladkém víně Old Porter jistě pochutnají s vámi. O tom nemusíte mít žádných pochybností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.