Výběrem kvalitní a designové obývací stěny si můžete vytvořit v interiéru jedinečnou a příjemnou atmosféru. Obývací stěna určuje charakter obývacího pokoje a vlastně celého interiéru, protože moderním trendem je propojení obýváku s kuchyní. Obývací stěna může sloužit jako přirozený předěl mezi nimi a umožní vám vytvořit estetický a zároveň funkční prostor.

Jakou obývací stěnu potřebujete?

K dispozici je mnoho různých typů stěn od moderních, masivních, po levnější stěny z lamina nebo rustikální obývací stěny, které jakoby vypadly z interiéru našich babiček. Svůj interiér včetně obývací stěny můžete také ladit do stylu vintage nebo do přímořského stylu, který je lehký a vzdušný a připomene vám letní dovolenou. Někdy stačí pro doladění stylu málo, například několik drobných doplňků, vhodně zvolený obraz a interiér vypadá úplně jinak. Pro razantní změnu stylu, ale vyměňte i nábytek. Uvidíte, že svůj obývák po takovém zásahu vůbec nepoznáte a pocit z něj bude úplně nový.

Do obývací stěny patří květiny

Obývací stěnu lze také použít k vytvoření útulného koutku v obývacím pokoji. Pokud vyberete správné rostliny, materiály a dekorace, bude pro vás snazší v tomto prostoru relaxovat a zapomenout na zbytek světa – stejně jako když jedete na dovolenou. Dbejte jen na správnou velikost rostlin a doplňků, aby prostor nezahlcovaly a nepůsobily nepřehledně. Při navrhování obývací stěny v interiéru si můžete vybrat z různých barev a tvarů a vytvořit tak poutavý a jedinečný prostor. Ať už se rozhodnete pro minimalistický nebo maximalistický design, obývací stěna místnost oživí a rozzáří.

Vše dopředu naplánujte

Chcete změnu, tak se do ní nevrhejte po hlavě. Naplánujte a rozvrhněte vše dopředu. Je čas splnit si sen o vlastním krásném obývacím pokoji. S pečlivým plánováním a přemýšlením můžete pomocí nové obývací stěny proměnit jakýkoli prostor v nádherný kus domova. Před jakýmkoli rozhodnutím vezměte v úvahu umístění stěny a její velikost. Obývací stěna by měla dokonale zapadnout do vašeho interiéru. Klasickou obývací stěnu můžete také doplnit živou stěnou z rostlin a mechu, která dodá vašemu obýváků kus zeleně a svěžesti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.