Provozujete sportovní halu, plavecký bazén či jiné sportovní objekty? Pak se jistě v těchto zařízeních neobejdete bez kvalitní AV techniky a prostorové akustiky. AV technika má například významný vliv na obrazové předávání informací pro návštěvníky či sportovce skrze LED obrazovky. Prostorová akustika a elektroakustika pak pro kvalitní ozvučení sportovního objektu. V této oblasti vám může být nápomocna společnost AVT Group.

S čím vším vám pomůže?

Společnost AVT Group si snadno poradí s malými i velkými sportovními prostory, a to od návrhu až po realizaci. O nainstalovanou techniku se navíc dokáže postarat po celou dobu její životnosti. Kromě instalace je schopna vám také poskytnout odborné poradenství a dozor při realizaci ozvučení a AV techniky jiným dodavatelem.  Ve sportovních objektech také provádí měření akustiky  jednotlivých parametrů a měření srozumitelnosti a hlasitosti dle evropských a mezinárodních norem.

Profesionální služby přes 6 let

Na společnosti AVT Group oceníte také tým zkušených odborníků, kteří dokáží vašemu projektu poskytnout služby na profesionální úrovni. Projektanti této firmy působí na českém trhu s audiovizuální technikou a akustikou přes 6 let. Během celého procesu spolupracují s architekty, facility manažery či IT odborníky, aby vaše sportovní hala na poli AV techniky a ozvučení splňovala účel a veškeré vaše požadavky.

Úspěšně zrealizované projekty

Mezi již hotové projekty, na kterých se AVT Group podílela, patří například O2 Aréna, sportovní hala Královka, modernizace systému ozvučení Plaveckého areálu města Plzně (bazén Slovany), AV vybavení fotbalového stadionu v Hradci Králové a další projekty. Využijte i vy služeb odborníků, kteří patří k těm nejlepším v oboru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.