Vlastníte e-shop s oblečením a chtěli byste, aby si ho zákazníci mohli prohlížet jako v reálu? Aby si udělali o nabízeném oblečení naprosto reálnou a dokonalou představu? Potom kontaktujte ARC group s.r.o. – fotografický ateliér specializující se na 3D / 360° produktové fotografie. Dokáže vámi nabízené oblečení nafotit ve 3D / 360° pohyblivé animaci na modelkách či modelech, přičemž portfólio modelek, které má k dispozici, je opravdu rozsáhlé.

Fotografové z arcg.cz přijedou za vámi

Nejedná se samozřejmě pouze o oblečení. 3D produktové fotografie je možno pořídit prakticky pro jakéhokoliv zboží. A abyste to vy, jako zákazníci, měli co nejjednodušší, nabízí vám nyní společnost arcg.cz možnost dojet na vytvoření 360°produktové fotografie přímo až k vám domů nebo do firmy. Určitě to přivítáte, zvláště pokud požadujete 3D fotografie nebo 360° fotografie křehkých či nadměrných produktů. Od nynějška už se tedy nemusíte trápit žádnými starostmi s dopravou nebo obavami, že by se zboží při putování sem a tam mohlo jakýmkoliv způsobem poškodit.

Svěřte fota produktů do rukou profesionálů

Pokud patříte mezi zkušené internetové prodejce, určitě budete souhlasit s tím, že fotografie prodává. Rozhodně se tedy vyplatí foto produktů svěřit do rukou profesionálů. Pokud jste tak dosud nečinili, určitě brzy poznáte rozdíl – zákazníci se k vám jen pohrnou!

Internet je dnes plný fotografií, lépe řečeno digitálních fotografií, takže vyhraje ten, kdo bude nabízet produkty, které si bude moci zákazník prohlédnout do nejmenšího detailu. Slouží k tomu funkce přiblížení – zoomu. Není třeba pak fotit dodatečné detaily.

Pokud máte zájem o výše nabízené služby nebo třeba prezentační fotografie, kontaktujte fotoateliér arc group a domluvte si podmínky, počet focených kusů, termíny a také cenu, ve které může být zohledněna i případná další budoucí spolupráce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.