Pokud si chcete zajistit každou noc spokojený spánek, pak nenechávejte výběr postele a jejích součástí náhodě. Postel musí být přesně na tělo.

Kvalitní postel = spokojený život

Základem spokojenosti každého člověka je kvalitní spánek. A ten je závislý na mnoha faktorech. Jedním z těch nejdůležitějších je kvalitní postel. Při výběru její konstrukce budeme přihlížet nejen k materiálovému provedení, ale také zohledňovat věk a zdravotní dispozice budoucího nocležníka. Univerzální řešení totiž v podstatě neexistuje. Nejlepší cestou k dokonalé spokojenosti je tedy nábytek na míru. Celý proces začíná konzultací, ve které zákazník nastíní své představy. A pak už nic nebrání tomu, dovézt vše do zdárného cíle.

  • Na výrobu kvalitních postelí se dnes využívá především dřevěný masiv, který je nejen zdravotně nezávadný, ale také vyniká velkou odolností a dlouhou životností.

Matrace – důležitá součást každé postele

Poté, co máte zhotovenou svou vysněnou postel, je třeba vyřešit otázku matrace. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Při volbě nové matrace se nejprve zamyslete nad tím, co jste na té minulé oceňovali a co vám naopak vadilo. Pak se vylučovací metodou snadno doberete k té, která vám bude vyhovovat na 100 %.

  • Jedním z parametrů výběru bude i její
  • Každému vyhovuje něco jiného, a proto se doporučuje vzít si matraci nejprve na zkoušku a až poté se rozhodnout.

Není to přeci věc, kterou kupujeme na pár týdnů, ale chceme, aby nám vyhovovala a sloužila co nejlépe a nejdelší dobu. Jedna zásada by mohla ve výběru pomoci. Pro uživatele s vyšší hmotností je vhodnější spíše tužší a naopak. Právě z důvodu individuálních potřeb každého nocležníka je také daleko vhodnější koupě dvou samostatných matrací i do partnerského lůžka. Je to výhodné i do budoucna, kdy může dojít k poškození jedné části. Oddělené matrace jsou také vhodnější z toho důvodu, že při spánku nedochází k rušení partnera. Ideálním řešením pro každého nocležníka je zdravotní matrace, která je určena pro nejvyšší stupeň pohodlí a odpočinku. Tento komfort je zajištěn vysokou vrstvou paměťové pěny.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.