Přejete si do koupelny pořídit koupelnový nábytek se strukturou dřeva? Vhodnou variantou může být například nábytek AMIA, který má na zásuvkách a dvířkách charakteristický znak v podobě plastického rámečku. Tento nábytek je vyráběn celkem ve dvou dekorech a to v odstínu dub Texas a dub Collingwood.

Dekory dřeva

Skříňky jsou vyráběny z lamina ve dvou dekorech dřeva. Odstín dub Texas je světlejší variantou a dub Collingwood zase tmavší. Odstín je dobré volit podle obkladů, které plánujete do koupelny umístit.

Dostupné šířky

Do každé koupelny se vejde jiná šířka nábytku. Proto je nábytek AMIA vyráběn hned v několika variantách. Dostupné šířky skříněk jsou následující: 60, 75, 90 a 120 cm. U šířky 120 cm je potřeba zakoupit dvojumyvadlo, ke kterému budete potřebovat i dvě vodovodní stojánkové baterie. Šířku 120 cm oceníte, zejména pokud jste vícečlenná rodina.

Sjednocení nábytku AMIA

Výrobce koupelnového nábytku AMIA vyrábí i zrcadla v rámu v již zmiňovaných dekorech dubu. Zrcadlo můžete zakoupit buď v rozměru 60 x 80 cm, nebo 120 x 80 cm.

A pokud vám jako úložný prostor nestačí skříňka s umyvadlem, můžete ještě přikoupit vysokou skříňku s levým, nebo pravým otvíráním dvířek v šířce 35 cm.

Celou sestavu nábytku AMIA tak můžete mít perfektně sjednocenou ve vámi zvoleném dekoru dřeva.

Tiché otvírání

Výrobce používá při výrobě systém s tlumeným dovíráním Blum. Všechny zásuvky s tímto systémem otevřete lehce a hlavně tiše. Přitom vůbec nezáleží na tom, zda jsou zásuvky nábytku prázdné, nebo plné.

Instalace

Instalace nábytku je velmi rychlá a snadná. Nábytek AMIA je dodáván již ve smontovaném stavu a připraven k instalaci.

Jaký odstín koupelnového nábytku AMIA si zvolíte? Světlejší dub Texas nebo tmavší dub Collingwood?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.