Přáli byste si možnost najít všechny autodíly na jednom místě během pár minut? Toto přání se vám právě splnilo! Webový portál nabízející prodej bazarových vozů a náhradních dílů, Autopes.cz, se rozhodl navázat spolupráci s profesionálními firmami a zaměřit se na prodej vstřikovačů pro dieselové motory. To ale není všechno! K nové službě, která bude uvedena do provozu po novém roce, přibude i vyhledavač autobaterií podle modelu auta. Díky skvělému uživatelskému rozhraní se tak můžete vyhnout dlouhému zadávání přes Google a načítání technických parametrů, což vám ušetří nejen čas, ale i peníze.

Celá myšlenka se objevila díky negativní zkušenosti samotného provozovatele webu Autopes.cz, Davida Vaníčka, který se rozhodl nechat si v autorizovaném servisu opravit vstřikovače pro svůj vůz. Nejspíš není třeba zdůrazňovat, že takováto investice je pro každého majitele automobilu poměrně velký zásah do peněženky. Pokud ale vlastníte dieselové auto a najezdíte tisíce kilometrů ročně, ocitnete se dříve či později také v situaci, kdy se budete muset rozhodnout, zda dát vstřikovače repasovat či úplně vyměnit. Rozhodování to každopádně není snadné a zásah do rodinného rozpočtu je enormní.

Servis samozřejmě nejvíc vydělá na odvedené práci, a proto se vás pokusí natlačit do repase vstřikovačů, která nejen že obvykle není trvalým řešením problému, ale málokdo ví, že ani ekonomicky se vždy nevyplácí. Nemluvě o tom, že zákazník často pozná špatnou kvalitu zásahu mechanika až v momentě, kdy auto z ničeho nic úplně doslouží.

 Tak jako každý náhradní díl v autě, je i cena vstřikovačů individuální podle modelu vozu a o ceně těchto dílů obvykle řidiči nemají moc představu. Pořízení nového vstřiku se pohybuje v kategorii od 4.000Kč do 17.000Kč. Za repasi jednotlivých vstřikovačů pak zaplatíte něco mezi 2.500-5.500Kč, z čehož jasně vyplývá, že za levnější vstřiky je lepší si připlatit a nechat je vyměnit kompletně, než je s malým ekonomickým rozdílem repasovat a řešit po pár letech ten samý problém znovu.

Autopes.cz přišel s chytrým řešením pro všechny a nabízí svým zákazníků dieselové vstřikovače od značek VDO Siemens, DENSO, Delphi a BOSCH za bezkonkurenční ceny. Řidiči, co mají hlouběji do kapsy, pak určitě ocení široký výběr nejen nových, ale i použitých vstřikovačů z havarovaných vozů, které můžete zakoupit se čtrnáctidenní zárukou na vrácení peněz. Samozřejmostí je moderní reklamační oddělení, kam stačí nevyhovující díly zaslat poštou. Neuspokojeným zákazníci pak mohou prokonzultovat svůj problém s odborníky a najít vhodnější řešení.

 A pokud se přece jen rozhodnete nechat své vstřiky repasovat, můžete si prostřednictvím serveru Autopes.cz objednat odbornou repasi od firmy BOSCH servis se standardním protokolem o provedené práci a s roční zárukou než jak jinak –  za skvělou cenu.

Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte si tento chytrý vyhledavač sami: AUTOPES – auto inzerce pro každého


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.