Chystáte se na velkou společenskou událost, galavečer či ples a recyklace použité róby vás neláká? Doplňte si šatník o nový kousek, rafinovaně ušitý tak, abyste jej opět mohla využít pro několik tanečních akcí.

Plesové šaty jsou znakem elegance

Pokud se chystáte na ples a tápete jaký model zvolit, držte se základních pravidel a z těch vycházejte. Na ples můžete vyrazit buď v „malých večerních šatech“, nebo v dlouhé róbě. Lodičky by měly mít uzavřenou špičkou, nikdy ne otevřenou a bez silonek. Outfit doplňte psaníčkem a decentními šperky. Jaké plesové šaty zvolit, často napoví instrukce na pozvánce. Klasické plesy ovšem příliš elegantní róby nevyžadují a vystačíte si s malou večerní toaletou. Pro komornější akce volte černou nebo odstíny černé, pro větší akce si klidně dopřejte barevnější alternativy.

Prodej plesový šatů jede na plné obrátky

Aktuálně je prodej plesových šatů ve stejném proudu jako samotná plesová sezóna. V nabídce obchodů jsou krásné modely, které vám nevyhnutně nemusí udělat průvan v peněžence. Rafinované střihy zvýrazňující ženskou siluetu jsou doplněné trendy záležitostmi jako třpytky a krajky. Odvážnější modely jsou v kovovém lesku, u nich je ovšem vhodné zhodnotit postavu dostatečně kriticky.

Vítané jsou elegantní šperky, kterých by ovšem nemělo být moc, jejich úkolem není outfitu dominovat, ale podtrhnou jej jako celek. To stejné platí o dalších doplňcích. Kabelkám a psaníčkům můžete dopřát trochu barvy, ovšem vždycky jen tolik, aby celkový dojem nebyl nevkusný. Volte menší model, netradiční tvary jsou také vítány.

Dlouhé plesové šaty jsou v kurzu

Sázkou na jistotu jsou dlouhé plesové šaty. Nutno říct, že jsou variabilnější volbou než krátká verze. Jejich střihy se zvýrazněným pasem nechávají lépe vyznít ženským křivkám, a přitom elegantně skrývají malé nedostatky. Horní část šatů nabízí několik způsobů řešení, takže můžete vybírat přesně podle svých preferencí.

Speciální pozornost věnujte výběru bot. Lodičky nejsou právě pohodlné obutí, ovšem ke společenským šatům nevyhnutelně patří. Abyste se při tancování zbytečně netrápily, zvolte rozumnou výšku s kvalitní stélkou. Ráno vám vaše nohy poděkují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.