Potřebujete v Praze najít ubytování jen na několik dní? Nebo se v hlavním městě chcete usadit na delší dobu a hledáte výhodný pronájem? Či ještě jinak – chtěli byste v Praze koupit byt? Řešení pro všechny nabízí jedno jediné místo a i vy budete překvapeni, jak málo můžete za komfortní bydlení zaplatit.

Ideální místo na Praze 10

Touhu po cenově výhodném ubytování v Praze plně uspokojí Rezidence Topolová. Jedná se o multifunkční ubytovací zařízení, které se nachází na Praze 10. Velkou výhodou je jeho poloha – pouhých 5 minut chůze stačí, abyste se od Rezidence dostali na nejbližší stanici metra Skalka. Rezidence Topolová nabízí kromě pokojů recepci, funguje zde úschovna, navštívit můžete i místní restauraci, ve které každý den nabízí cenově výhodné menu.

casopis-roku.cz_rezidencetopolova_cz_01

Když potřebujete přespat jen pár nocí

Levné ubytování Praha krátkodobého rázu je možné v Rezidenci v pokojích typu hostel, penzion nebo hotel. Pokoje se od sebe liší vybavením – hotelové pokoje mají navíc vlastní kuchyňku a sociální zařízení. Rezidence Topolová nabízí i velmi příjemně zařízené apartmány. Cena je za ubytování v Rezidenci je přímo luxusní – začíná na 149 Kč/noc.

casopis-roku.cz_rezidencetopolova_cz_02

Výhodný pronájem i prodej

Chcete-li se v Praze ubytovat na delší dobu, pronájem bytů v Rezidenci vás potěší. Za cenu 9 500 Kč si zde můžete pronajmout garsoniéru nebo byt 1+1. Smlouva se uzavírá na 12 měsíců s možností prodloužení a v bytě mohou bydlet najednou až 3 osoby. Při podpisu smlouvy se skládá vratná kauce ve výši pouhých 5 000 Kč. Pokud hledáte byty na prodej Praha, nabídka Rezidence Topolová vás musí uspokojit. Aktuálně nabízí byty 1+kk a 2+kk po kompletní rekonstrukci. Jestliže o koupi začnete uvažovat, nejdříve si zjistěte vaše finanční možnosti. Pokud budete potřebovat hypotéku, řádně si vše spočítejte. Představu o tom, kolik vám banka půjčí, vám pomůže udělat tato hypoteční kalkulačka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.