Potom pravděpodobně budete potřebovat ověřenou klasiku, kterou je UV lampa. V současné době se vyrábí zejména čtyřžárovkové UV lampy na nehty. Doba vytvrzování UV gelů nebo gel laků v těchto UV lampách je přibližně 1 až 3 minuty. Doba se odvíjí podle typu daného výrobku. Dnes už je možné pořídit si UV lampu s doplňkovými funkcemi, které modeláž nehtů výrazně usnadní. Mezi tyto doplňkové funkce UV lamp na nehty patří například senzor pohybu, sušička nebo časovač, který lze nastavit na 30, 60 nebo 90 vteřin. UV lampy jsou samozřejmě opatřeny UV žárovkami (zářivkami). Jejich životnost není neomezená:

  • pokud je UV lampa používána často, to znamená i několik hodin denně (profesionální využití), bude třeba žárovky v UV lampě vyměnit zhruba jednou za 3 měsíce;
  • v soukromí budete UV lampu využívat pravděpodobně jen párkrát do měsíce. Žárovky vám tak ve vaší UV lampě mohou vydržet až jeden celý rok.

Ráj nehtů nesmíte minout

Vyberte si v Ráji nehtů UV lampy nové generace CCFL/LED, klasické tunelové UV lampy nebo velké UV lampy 36W a 45W, jejichž součástí je LCD displej a sušička.

Pořiďte si v tomtéž internetovém obchodě brusku na nehty, různé laky na nehty, například lak na nehty Opi, šablony na nehty, razítka na nehty, sadu na akrylové nehty, zdobení nehtů a další.

Kosmetický kufřík pomáhá udržovat pořádek

K základní výbavě každé kosmetičky, “nehtové designérky” i každé ženy, která o sebe ráda pečuje, patří kosmetický kufřík, protože pomáhá udržovat pořádek a výrazně usnadňuje práci. V nabídce Ráje nehtů najdete profesionální kosmetický kufřík vyrobený z vysoce kvalitního hliníku, do kterého si můžete uložit všechny pomůcky na modeláž nehtůgely, gel laky, sadu na akrylové nehty, zdobení na nehty, štětce, pilníky, dokonce i UV lampy. Můžete do něj uložit i produkty na líčení a další kosmetiku (Boby Boom), které tak budete mít vždy po ruce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.