Bez mobilního telefonu se dnes jen těžko obejdeme. I když možná pár takových vzdorovatelů stále je, většina lidí telefon potřebuje k práci, či ho bere jako skvělý prostředek pro komunikaci s přáteli. Ovšem, aby nám mobil fungoval, neobejdeme se také bez mobilního operátora. Možné jste již zjistili, že s mobilními operátory v ČR to není zrovna snadné. Přesto, že všechny okolní státy volají za hubičku, u nás se neustále setkáváme s předraženými tarify. A to i přesto, že nám byla z vedení státu několikrát slíbena změna. Proč se ještě neudála, se asi nedozvíme. Co je ale důležité vědět, je to, že se nemusíme spoléhat na předražené služby velkých operátorů, ale můžeme si zvolit někoho, kdo nám dokáže poskytnout stejně kvalitní služby za mnohem nižší ceny.

Nenechte se okrádat. Máme pro Vás lepší řešení

Pokud hledáte spolehlivého mobilního operátora v ČR, který z Vás nebude chtít jen tahat peníze, ale bude pro něj velmi důležitá Vaše spokojenost, pak jste na správném místě. Přidejte se k 3tonu a získejte opravdu levné tarify i další výhody, které pro Vás máme připravené.

Co vše můžeme našim zákazníkům nabídnout?

  • Nízké ceny tarifů (předplacených i paušálních)
  • Pokrytí po celé ČR
  • Levný internet v mobilu
  • Pevný internet VDSL/ADSL
  • Levné volání i SMS do zahraničí
  • Příchozí hovory téměř ve všech evropských státech zdarma

Na našich zákaznících nám skutečně záleží. Proto jsme se rozhodli nečekat, až budeme muset jít s cenami dolů a udělají to i ostatní mobilní operátoři v ČR, ale nastavili jsme nízké ceny ihned.

Neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku a zjistit, jak můžete přejít k nám i další podrobnosti o tarifech a cenách. Pevně věříme, že se zařadíte do široké skupiny našich spokojených zákazníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.