Velmi zajímavým produktem s vysokým obsahem astaxanthinu je Algastin. Vyrábí ho firma Algamo a distributorem je společnost Bonaloka. Jedná se o suchou řasu Haematococcus pluvialis. Tento ryze přírodní produkt pak dokáže pozitivně ovlivňovat nejen fungování těla, ale také mysli. Povězme si něco více právě o astaxanthinu, který se pro vás může stát  doplňkem vašeho zdravého jídelníčku.

Astaxanthin

Astaxanthin, patřící mezi karotenoidy, je získáván extrakcí ze sladkovodní řasy. Mimo jiné se vyskytuje hojně také v tělech korýšů, jimž dává typicky červenavé zbarvení. Astaxanthin se řadí k nesmírně silným antioxidantům, a pokud ho budete užívat například právě ve formě Algastinu, vaše tělo vám bude vděčné. Je to přírodní antioxidant, který má spoustu pozitiv. Uveďme si plusy, které stojí za pozornost:

Zdravé účinky pro člověka

Pozitivních účinků astaxanthinu je opravdu mnoho. Začít můžeme například schopností snížit riziko vzniku srdečních onemocnění, rovněž působí pozitivně na oči a vidění. Je to nepochybně skvělý prostředek pro celkové posílení obranyschopnosti organismu.

S astaxanthinem můžete dokonce bojovat proti Alzheimerově chorobě, má pozitivní vliv na kvalitu kůže a v neposlední řadě napomáhá viditelně zpomalovat stárnutí. Účinky tohoto nejsilnějšího antioxidantu oceníte rovněž v období chřipkových epidemií, kdy vám napomáhá zvýšit imunitu.

Přísně kontrolovaná výroba

Povězme si také něco o vlastní výrobě Algastinu. Vše probíhá za přísné kontroly a v laboratorních podmínkách, k čemuž můžete přičíst i dodávku elektrické energie z místní ekologické elektrárny na biomasu. Vše se děje v podhůří Krkonoš, společnost má dokonce vlastní zdroj čisté podzemní vody a nechybí zde ani čistička odpadních vod. Přírodní posílení imunity může být tak snadné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.