Máte doma značkové luxusní hodinky a potřebujete peníze? Nechce se vám však tyto sběratelské klenoty za žádnou cenu prodávat? Pak to v žádném případě nedělejte a vsaďte na službu, která se jmenuje zástava luxusních hodinek.

Jak již každý pravděpodobně správně tuší, jde o možnost získat peněžní prostředky na základě zástavy hodinek. Ty předáte profesionální zastavárně Praha, jež vám obratem vyplatí domluvenou cenu a vaše hodinky uloží do bankovního trezoru.

Obdržte až 85 % hodnoty hodinek

Zastavárna Praha nonstop, to je vysoká bezpečnost, diskrétnost a individuální přístup k zákazníkovi. Možná i proto patří tento subjekt k velice vyhledávaným, k čemuž přispívá také fakt, že působí po celém území České republiky.

Bližší informace můžete ostatně získat sami skrze internetový portál www.dozastavy.cz, kde se dozvíte, jaké značky hodinek jsou nejčastěji brány do zástavy.

  • Tag Heuer
  • Rolex
  • Tissot
  • Hublot a mnohé další

Zastavárna odborně ocení vaše hodinky a vyplatí vám částku až 85 % z jejich hodnoty, a to s úrokovou sazbou již od 1 %. To jsou splátkové podmínky, na něž byste v běžné bankovní instituci narazili pravděpodobně jenom stěží. V tomto směru je totiž kladen důraz také na rychlost vyplacení peněz, jež obdržíte obratem při předání hodinek.

Zástava luxusních hodinek nonstop

Projevíte-li zájem o finanční prostředky libovolné hodnoty, kontaktujte zkušené odborníky ze zastavárny Praha, kteří provedou odhad vašich hodinek. Kromě nich přineste ještě všechny potřebné doklady, jak od koupě, tak ty týkající se oprav, včetně příslušenství a originální krabičky. To vše za předpokladu, že to vlastníte.

Nahlédněte do produktového portfolia na webu www.dozastavy.cz a objevte, co vám zastavárna Praha nonstop nabízí. V dnešní době můžete k penězům, respektive k půjčce přijít daleko snadněji, než se na první pohled zdá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.