Sháníte dárek pro muže a nevíte si rady? V toto článku vám představíme několik tipů, které by potěšili snad každého muže.

1.     Sada na holení

Ideální dárek pro všechny muže, kteří se holí alespoň jednou týdně. Na e-shopu www.levsalonu.cz najdete holící sady s holícím strojkem, štětkou a stojánkem, která je velmi praktická, protože obsahuje vše, co by měl mít každý muž ve svých holících potřebách. V sadách na holení najdete i sady poskládané jen z kosmetiky. Takové mýdlo, gel nebo třeba voda po holení je vždy potřeba.

2.     Sada pro vousáče

Pokud máte doma vousáče, není lepší varianta dárku než sada speciálně určená vousáčům. V sadě najdete přípravky na vousy, které jim dodají dokonalou péči. Balzám nebo olej na vousy se postarají o výživu a hydrataci vousů a pokožky pod nimi, která nebude tolik svědit. V sadách pro vousáče najdete i hřebeny nebo kartáče na vousy, pomocí kterých vousy důkladně pročešete a upravíte správným směrem.

3.     Kožená sada

Kožená sada potěší každého, kdo alespoň jednou za čas vyrazí do společnosti a potřebuje se pořádně vyšvihnout. Sada je tvořená z koženého motýlka a koženého opasku. Sadu si můžete vybrat ze 4 typů kůže. Velmi zajímavá je kožená sada v medové nebo koňakové barvě, které se nejvíce hodí k modrému obleku. Nestárnoucí klasikou je pak kožená sada v černé, nebo hnědé barvě. Jsou zasílány v dárkové krabičce, takže vše máte připravené.

4.     Kosmetická sada pro muže

Kosmetickou sadou nikdy nic nepokazíte. Je na nich dobré to, že si můžete vybrat jakoukoliv sadu s různými přípravky a produkty. Hodí se jak pro vousáče, tak pro muže, kteří rádi pečují o své vlasy. Naprosto univerzální kosmetická sada je složená například z šamponu na vlasu, čistícího gelu nebo třeba hydratačního krému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.