Kde se usadit, v jakém městě založit rodinu a vybudovat si krůček po krůčku kariéru? Samozřejmě, směr je jasně daný, většina mladých Čechů směřuje do Prahy. Ta je po zásluze nazývána velkoměstem evropského formátu a nabídne to, co žádné krajské centrum. Klidné zázemí pro mladé lidi, ale také možnosti zábavy, která neutuchá ani během nočních hodin. Co víc si ještě přát, že? Snad jen, aby se dařilo i v práci. Stověžatá, ale také moderní a zábavná, přesně taková umí být moderní Praha. Přidáte se k jejím obdivovatelům?

Občanská vybavenost je skutečně na jedničku

Školy a školky, ale také supermarkety, lékárny nebo restaurace. Nic z toho našemu hlavnímu městu nechybí, každá ze čtvrtí je výborně vybavena zázemím nejen pro mladé rodiny. Byty na Praze 3 jsou stále dostupné, ale zbývá jen několik málo posledních možností. Vyberete si sami některou z nich? Varianty 3+kk a 4+kk jsou stále k mání, pro mladé rodiny jsou tyto dispozice nejhledanější.

Jedná se o moderní bydlení, kde je nadosah příroda, ale také centrum města. MHD je totiž rychlá a zaveze vás například i na letiště nebo vlakové nádraží. Nebo si chcete udělat malý víkendový výlet se svými blízkými?

Žižkov je příjemným místem pro rodiny

Prodej bytů v Praze na Žižkově jde již pomalu do finiše. V okolí těchto bytových jednotek na vás čeká spoustu zeleně, ale také sportoviště a další místa, kde si můžete začít zlepšovat svou fyzickou kondici. V příštích letech navíc v této části naší metropole vyroste řada nových budov, obchodní centrum je zatím ve fázi příprav. A přinese také celou řadu nových pracovních příležitostí. Klidné zázemí, kde je několik městských parků, ale také místo, odkud je díky MHD výborně dostupné srdce Prahy. Chcete si zaběhat nebo se pobavit s přáteli? Samozřejmě, k tomu je prostředí Žižkova ideální!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.