Jaký je ten nejlepší dárek? Přece takový, který obdarovaného potěší. Jak to ale zařídit, když dotyčný vlastně nic nepotřebuje a vše již má? Zaměřte se na zdravé potraviny, doplňky stravy a veškeré produkty, které mohou dotyčnému pomoci vykompenzovat negativní důsledky jeho životního stylu i věku.

Aby bylo vše v pohodě

Klid a pohoda s našimi nejbližšími jsou přáním každého z nás. V tomto období si je ale chceme užít tak nějak více. Jedním z předpokladů pro to, aby byl každý spokojený, je dokonalý dárek. Ten může mít podobu teplého svetru, něčeho tvrdšího k pití anebo dárků, které podpoří životní vitalitu toho, komu je darujete. Ty nejen potěší, ale postarají se i po zbytek roku o dokonalou porci zdraví.

Ukažte svým blízkým, že vám na nich záleží

Tím, že někomu darujete doplněk stravy, dáte najevo, že vám záleží na tom, jak se cítí i jak funguje jeho tělo a mysl. Ty můžete podpořit například vhodnými přírodními adaptogeny jako jsou ženšen, guarana, kotvičník, ašvaganda, maca anebo hlíva ústřičná. Zdravé doplňky stravy můžete vybrat pro vaše rodiče, prarodiče, ale i pro všechny sportovce či duševně pracující lidi včetně vrcholových manažerů. Například prášek z macy dokáže dodat energii, vitalitu, ale i pořádnou chuť do práce, zvláště, je-li již dotyčný unavený z vysokého životního i pracovního tempa.

Vraťte je zpět do života

Každý, kdo intenzivně sportuje anebo fyzicky pracuje, si více opotřebovává svoje tělo. Pokud se na něj potom nesoustředí ve formě doplnění chybějících vitamínů a minerálů, fyzická schránka nemusí fungovat tak, jak by čekal. Výsledkem mohou být hůře fungující klouby a vazy, ale také překyselený žaludek či podrážděný žlučník. Žlučníkovou dietu pak dodržuje každý pátý manažer, i když se o tom veřejně nemluví. Není nic jednoduššího než tělu dopřát důležité vitamíny a minerály, aby se mu začalo dařit lépe a nemuselo fungovat v nouzovém režimu. Vhodná je také eliminace překyselení častější konzumací bylinkových čajů, které mají pozitivní vliv na řadu tělesných funkcí. Bylinné doplňky stravy pomohou se slábnoucím libidem, nízkou výkonností, ale i neidentifikovatelnými bolestmi, které čas od času doženou každého z nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.