Trpět nedostatečným finančním zajištěním znamená skutečně trpět. Protože ten, kdo nemá dost peněz, nemůže mít ani to, co se za ně kupuje či co se jimi platí.

Když chybí peníze

Trpět nedostatkem finančních prostředků je – jak mi jistě potvrdíte – nepříjemné. Jakmile jich člověk nemá tolik, kolik jich potřebuje, nemůže si koupit zboží ani zaplatit služby, jež se vesměs poskytují právě a výlučně za peníze, a to je pak důvodem toho, že někdo takový strádá. A kdo je tento ‚někdo takový‘? To je nebo aspoň může být prakticky kdokoliv z nás. Jen málokdo z našich řad je natolik finančně zajištěný, aby mohl vždy počítat s tím, že bude alespoň na to nejzákladnější mít.

Většina z nás se naopak aspoň čas od času s finančními těžkostmi potýká. Nejednou jich nejsme ušetřeni, a to proto, že příčin, jež k takovému stavu věcí vedou, může být celá dlouhá řada. Je toho tolik, co nám může zkomplikovat naše vycházení s finančními prostředky, jež máme!

euta soukoli

A výsledek? Výsledkem je to, že máme nejednou na výběr mezi nedůstojnou existencí a půjčkou. A není nic nepochopitelného na tom, že volíme raději druhou z těchto alternativ. Tedy bereme si půjčky.

Ovšem problém může nastat ve chvíli, kdy je žadatel o půjčku v příliš velkých problémech. Když tento nemá dost vysoké příjmy, když má záznamy v registrech dlužníků, exekuce, nesplacené další půjčky a tak podobně, mohou mu v nejedné finanční instituci sdělit, že mu nepůjčí, protože nemají dostatečnou garanci, že bude vše půjčené v pořádku vráceno. A nejenom že to tu člověku sdělit mohou, ale také mu to často sdělují.

A když někoho odmítnou v bance? Pak se řešením jeho problémů může stát americká hypotéka bez doložení příjmu, nabízená nebankovní společností. Zde se nabízí hypotéka na družstevní byt či jakoukoliv jinou nemovitost, jež se dává do zástavy coby záruka, že všechno bude náležitě splaceno, a díky tomu tady žadatelé uspějí daleko snáze než u jiných půjček. A to za ideálních podmínek. A kolik už je u nás těch, jimž nejlevnější hypotéka pomohla! Dost a dost.

Zdroj obrázku: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.