Dopřejte si mlsání bez výčitek a oslaďte si život. Pro sladkou chuť dezertů a dalších pokrmů můžete bez obav použít čekankový sirup nebo toping.

Zdravá výživa – čekankový sirup a čekankový toping

Zdravá výživa je v poslední době častým tématem nejen u lidí, kteří chtějí zhubnout nebo si hlídají štíhlou linii. Patříte i vy mezi takové, kteří se snaží shodit přebytečná kila anebo se vám to již podařilo a váhu si chcete udržet? Milujete ale sladké, kterého se nedokážete vzdát? Pak místo rafinovaného bílého cukru raději sáhněte po některé z jeho alternativ, které jsou pro tělo zdravější, a to bez toho, aniž byste přišli o oblíbenou chuť.

Čekankový sirup jako zdravá varianta slazení

Jednou ze skvělých alternativ bílého cukru je čekankový sirup. Ten je vyrobený z kořene čekanky a vyznačuje se vysokým stupněm sladivosti. Obsahuje minimální množství cukru, a to až o 95 % a díky vysokému obsahu vlákniny vás skvěle zasytí. Navíc neobsahuje lepek, laktózu a konzervační látky. Pomáhá harmonizovat prostředí střevní mikroflóry a podporuje trávení. Oproti cukru má také téměř o polovinu méně kalorií.

Použít se dá skoro všude tam, kde chcete nahradit cukr. Vybrat si můžete hned z několika variant čekankového sirupu. Pokud milujete med, pak je tu pro vás čekankový sirup právě s příchutí medu. A zdravé slazení můžete dopřát i dětem. Speciální sladidlo pro děti vykouzlí úsměv na jejich rtech díky sladké odměně.

Čekankový toping pro zdobení dezertů

Připravujete rádi nejrůznější dezerty a poháry? Co takhle je ozdobit něčím zdravějším? Skvělou volbou pro tyto příležitosti je čekankový toping, který se hodí pro ozdobení různých druhů dezertů. Vybrat si můžete z dlouhé řady příchotí topingů. Nadšeni tak budou nejen milovníci čokolády nebo karamelu, ale také ovocných chutí, kteří si přijdou na své. Vaše dezerty tak může ozdobit i čekankový toping s příchutí borůvek nebo malin. Tyto topingy nejen že potěší vaše mlsné jazýčky, ale také neohrozí vaši linii. Dopřejte si zdravější mlsání bez obav o vaši postavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.