Zamilovali jste se do naší metropole už během studentských let nebo jste přijali výzvu spojenou s pracovní nabídkou, která se prostě neodmítá? Ať už je to jakkoliv, Praha je rozhodně dobrou volbou, protože přeje rozvoji kariéry i poklidnému rodinnému životu. Do obchodu, k lékaři nebo za zábavou to budete mít opravdu jen pár kroků – nebo pár stanic metra, což je v pražské realitě vlastně skoro totéž. A především, nebudete se nudit, vlastně ani jediný den…

Skvělá příležitost pro milovníky Žižkova a jeho historie

Několik rozhlehlých parků, nadstandardní občanská vybavenost, ale také bohatá historie, která se ozývá snad na každém kroku. Moderní byty na Praze 3 jsou zasazeny do prostředí Žižkova, městské čtvrti, která prochází v této generaci opravdu velkou proměnou. Libo garsoniéru nebo pětipokojový byt, protože plánujete v dohledné době založit početnější rodinu? Na Vackově je vše, co mladí lidé s dětmi potřebují, včetně mateřských a základních škol nebo spousty zeleně, zvoucí k delším procházkám s kočárkem.

Výborná dostupnost MHD, ale i dalších služeb

Projekt Na Vackově má velmi dobře promyšlenou strategii – žít právě zde je totiž výhodné v mnoha směrech. Lékařská ordinace, pošta, restaurace nebo řada památek, ale také všestranné možnosti pro každodenní nakupování. Příjemná atmosféra a zázemí, do kterého se budete rádi vracet, ať už se v životě přihodí cokoliv. A když budete chtít vyrazit za kulturou nebo někam do okolí Prahy, stačí jen nasednout na metro, které vás doveze vlastně kamkoliv.

Romantické procházky na Vítkov jsou už pak jen pomyslnou třešničkou na dortu. Park Jiřího Karena, Židovské pece nebo kupříkladu také Malešický pak jsou k mání v docházkové vzdálenosti. Takže, kde budete trávit své volné chvíle v Praze?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.