V oblasti různých typů svěráků se neváhejte obrátit na specialistu s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi v oblasti strojních svěráků.

Svěráky

Ať už momentálně sháníte brusičský, pneumatický, mechanický nebo jiný strojní svěrák, v tomto ohledu se na nás jako specialistu můžete rozhodně spolehnout. Máme pro vás jen to nejlepší. Vyberte si z našeho širokého sortimentu strojních svěráků. Nabízíme nejrůznější typy svěráků a dalšího strojního vybavení vysoké kvality, a to za příznivé ceny.

Brusičské svěráky pro kusovou a sériovou výrobu

V našem sortimentu naleznete také brusičský svěrák. Ten se vyznačuje vysokou přesností, díky čemuž je tak ideální volbou pro finální kontrolní měření.  Hodí se jak pro kusovou, tak i pro sériovou výrobu. Brusičský svěrák je vyrobený z vysoce jakostní legované oceli, přičemž jeho tělo i čelisti jsou kalené a broušené. Přesný brusičský nástrojářský svěrák je skvělým řešením pro použití na bruskách, frézách, vyvrtávačkách a obráběcích strojích.

Pneumatické svěráky pro sériovou i kusovou výrobu

Pneumatický svěrák se ve většině případů používá pro sériovou výrobu na CNC strojích, frézách nebo vrtačkách. Problémem ale není ani výroba kusová. Je velmi snadno ovladatelný. Má vybavení v podobě regulátoru tlaku, který pomáhá nastavit upínací sílu. Díky tomu si tak můžete být jisti tím, že každý kus bude stejně utáhnutý. Pneumatický strojní svěrák se připojuje na kompresor s čistým vzduchem. Strojní svěrák s pneumatickým upínáním je praktickým a rychlým řešením pro sériovou i kusovou výrobu.

Mechanické strojní svěráky v několika variantách

Mechanický strojní svěrák je u nás k dostání hned v několika variantách. Konkrétně je to svěrák s mechanickým posilovačem, který je vhodným řešením k dokončovacím pracím. Oceníte u něj především přesné nastavení upínací síly. Dále to je svěrák s trapézovým šroubem. Ten má široké spektrum využití a dělí se na další typy jako například svěráky příruční, modulární, nerezové nebo sinusové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.