Jsou to především živnostníci, podnikatelé a menší firmy, které ke svému provozu potřebují dodávky libovolného typu. Investice, jež bývá v prvopočátku podnikání poměrně vysoká a při pořízení několika vozů najednou dokonce astronomická.

Statisícové cifry lze však nahradit menšími a pravidelnými platbami. Te jsou ukryty do praktického pronájmu. Moderní a novodobá služba sklízející dosti značný úspěch. Dnes si nemusíte půjčovat jen osobní vozidla, dlouhodobý pronájem dodávek je také přínosný.

V čem vítězí pronájem nad nákupem?

Ekonomická stránka je pravděpodobně tím nejzásadnějším faktorem. K půjčování dodávek se ovšem váží i jiné zajímavé klady, jež vás přesvědčí o tom, že toto univerzální řešení je vhodné právě pro vaše účely.

  • Platíte za dodávku jenom tehdy, když ji potřebujete
  • Nemusíte se starat o její pravidelný servis, opravy, výměny olejů, komponent a další
  • Dodávka může být připravena na předem stanoveném místě a v čase
  • Vozidlo si půjčujete včetně všech důležitých pojištění, povětšinou i s dálniční známkou
  • Bezkonkurenční ceny u dlouhodobého pronájmu
Autor: The U.S. National Archives (Flickr.com)

Dodávky nejrůznějšího typu

Pakliže pravidelně nevozíte stejný náklad, ušetříte v případě půjčovny dodávek třeba za to, že zvolíte menší modelovou řadu konkrétního vozidla. Naopak jindy upotřebíte větší úložný prostor či řadu praktických nadstaveb, které povětšinou bývají v ceně základního pronájmu.

Abyste se dopracovali ke správné odpovědi, zda je lepší nákup nového vozu nebo pronájem téměř nové dodávky, počítejte. Věnujte čas propočtům, jak často budete vozidlo využívat, kolik byste platili v klasickém leasingu a za kolik si dodávku půjčíte.

Někdy je lepší přenést odpovědnost za bezproblémový provoz dodávkového vozu na někoho jiného, i za cenu větších pravidelných plateb ve formě pronájmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.