Navštivte acinterier.cz, specialistu na distribuci nábytku pro různé typy škol, kanceláří a zdravotnických zařízení. Pokud chcete získat pro nákup školního nábytku, kancelářského nábytku (kancelářské stoly, rohové psací stoly, kancelářské skříně a další) a zdravotnického nábytku (například zdravotnické skříně) nejvýhodnější podmínky, pokud si chcete nechat doporučit to nejlepší řešení právě pro vás, obraťte se na acinterier.cz.

Zdravotnický nábytek

Pokud jde o zdravotnický nábytek je dodáván ve smontovaném stavu. Pouze stoly, zdravotnické skříně a židle je třeba po dodání smontovat. Až budete ordinaci vybavovat zdravotnickým nábytkem, pamatujte také na vynikající mycí a dezinfekční prostředek, který je vhodný na podlahy, stěny i technologická zařízení.

Školní nábytek

Vraťme se ještě na chvíli ke školnímu nábytku. Průzkumy ukazují, že více než 40 procent starších dětí se potýká s vadným držením těla. Důsledkem toho dochází k rychlejší fyzické a duševní únavě dětí, což se zpětně odráží v horším soustředění a učení se. Je proto nezbytné, aby školy (mateřské školy, základní školy, střední školy i vysoké školy) pamatovaly na vybavení tříd a poslucháren školním nábytkem, který bude zohledňovat tělesnou výšku žáků a studentů, který bude podporovat správné držení těla každého jednotlivce.

Ze strany pedagogických pracovníků je třeba vyvíjet úsilí k nabádání žáků ke správnému sezení a držení těla. Společně s kvalitním školním nábytkem (rovněž tak kancelářským nábytkem), se správnou výškou, hloubkou a sklonem sedáku, rozměry a umístění opěráku, sklonem desky lavice a všemi ostatními ergonomickými parametry, je možno do budoucna předcházet poškozování pohybového aparátu dětí, studentů a lidí, vykonávajících sedavé zaměstnání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.