Tak schválně, jestlipak víte, které infekční onemocnění je nejrozšířenější na světě? Pravděpodobně byste správnou odpověď neuhádli. Nejrozšířenějším infekčním onemocněním na světě je totiž zubní kaz. Ze začátku může vypadat úplně nevinně. Často jsou to pouze jakési bělavé zóny nebo naopak tmavá zbarvení, která jsou teprve po delší době přeměněna v defekty, tedy „díry“ v zubu.  Pokud nenavštívíte zubní ordinaci Praha ani v případě, že váš jazyk zmíněnou díru v zubu naprosto zřetelně nahmatá, pravděpodobně  o svůj zub časem přijdete. Přitom stomatologie Praha 2 stále přijímá nové pacienty, takže nemáte žádný důvod, návštěvu zubaře Praha donekonečna odkládat.

Až se dostaví výčitky, může být pozdě

Možná si říkáte, že přijít o nějaký ten zub, není žádná tragédie, protože, koneckonců, zubů máme 32 (počítáno i se zuby moudrosti). Máte sice pravdu, že chybějící stolička někde vzadu vám krásy neubere. Rozhodně však tento defekt přetíží sousední zuby. Navíc v místě chybějícího zubu dojde k postupnému odbourávání kosti. Zkrátka, každý chybějící zub, není-li doplněn například zubním implantátem Praha, způsobí nepříznivé biomechanické změny v ústní dutině. Neotálejte tedy s návštěvou zubní ordinace Praha. Teprve ten, kdo o své zuby přijde, si vyčítá, že o ně lépe nepečoval a že stomatologii Praha nenavštěvoval pravidelně.

O zuby je třeba neustále pečovat

Součástí stomatologie Praha 2 je také dentální hygiena Praha 2. Někteří lidé dodnes návštěvu dentální hygieny Praha považují za jakýsi nadstandard, který není důležitý. Pokud mezi tyto jedince patříte i vy, nechte si od zubaře Praha 2 vysvětlit, jak důležité je pravidelné a profesionální odstraňování zubního kamene, který se vytváří právě z neúplně odstraněného zubního plaku. Zubní kámen pak dráždí dásně a je vlastně předstupněm parodontózy. A právě parodontóza, pokud zůstává v začátku nepovšimnuta, může vést ke ztrátě ne jednoho, ale mnoha zubů. A to byste určitě nechtěli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.