Nahradit chybějící zub či zuby, dnes už dokonce i okolní tkáně zubů, je zcela možné. I tyto úkony spadají pod záchovnou stomatologii Praha. Jak říká zubař Praha, mnohem lepší je ztrátě zubů předcházet. Proč nejčastěji k ztrátám zubů dochází?  Příčinou může být zanedbaný zubní kaz, neléčené problémy s dásněmi, špatná péče o ústní dutinu. Často pak musí dojít k extrakci zubů a jejich nahrazení protézami či zubními implantáty Praha.

Za mladistvý vzhled může hezký chrup

Pokud vám některé zuby chybí, a vy to neřešíte, budete vypadat staře. Důvodem budou ochablé obličejové svaly. V případě, že se tento problém týká právě vás, rozhodně kontaktujte stomatologii Praha a domluvte si návštěvu se stomatologem Praha. V zubní ordinaci Praha zahájíte příslušnou léčbu a po poradě se zubařem Praha 2 zvolíte pro vás vhodnější a cenově přijatelnější variantu, jak vaše zuby nahradit. Může jít o vyplnění mezer zubní protézou, která povede k obnovení vašeho úsměvu a poskytne ochranu vašim dalším zubům. Ve většině případů jsou samozřejmě lepší variantou zubní implantáty Praha. Jsou však finančně náročnější než zubní protézy. Jak zubní protézy tak zubní implantáty Praha vám pomohou znovu normálně žvýkat, hladce jíst a také mluvit.

S návštěvou dentální hygieny neotálejte

Pokud ke ztrátě vašich zubů došlo samovolně, zuby se vám z nedostatku hygieny ulámaly nebo dokonce zcela vypadly, pravděpodobně jste se o to zapříčinili svou vlastní nedbalostí. Stačilo navštívit zubaře Praha v zubní ordinaci Praha na stomatologii Praha a včas také zavítat na dentální hygienu Praha. Ani teď však ještě není všechno ztraceno. Kontaktujte dentální hygienu Praha 2, aby se zubní hygienistka mohla podívat na zbytek vašeho chrupu a ošetřit ho. Zároveň si neprodleně naplánujte návštěvu na stomatologii Praha, kde se vás zubař Praha rád ujme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.