Máte problémy s nadváhou? Obtěžují vás přebytečná kila a rádi byste dosáhli štíhlé a hlavně formované postavy? Všechno jde, musíte se však vydat tou správnou cestou v hubnutí. V první fázi se určitě vyhněte jakýmkoliv devastujícím dietám založeným na striktním hladovění, jejichž výsledkem je maximálně jojo efekt a poškozené zdraví.

Chcete-li hubnout dlouhodobě a viditelně, následujte několik zmíněných rad.

Změna životního stylu

Krásná postava je odrazem komplexní životosprávy, nikoliv krátkodobé a omezené diety. Tento fakt si musíte uvědomit především ve své hlavě. Obměna dosavadního životního stylu vás musí poznamenat na zbytek života. Jasně dané cíle budou vaším pohonným motorem.

Dejte přednost odborníkům

Myslíte-li to se shazováním kil vážně, vyhněte se nejrůznějším dietám na internetu a babským radám v diskuzích. Jde povětšinou o neodborné a laické návody, s nimiž docílíte maximálně psychických problémů a poškozené tělesné schránky.

Pomalý proces hubnutí

Správné hubnutí je pomalé hubnutí. S nově nastoleným jídelníčkem byste určitě neměli strádat a trpět hlady. Každé kilo, které shodíte pozvolným, a přirozeným způsobem bude nenávratně pryč. Na rozdíl od velké nadváhy, jíž se zbavíte během několika dnů a poté ji máte nazpět v daleko rozsáhlejší míře.

Autor: Internet Archive Book Images (Flickr.com)

Zapojte do života sportovní aktivity

Nepracujte pouze na úbytku tuků. Snažte se zpevňovat svoji dosavadní a vytvořenou svalovou hmotu. K tomu vám pomůže nejenom jídelníček, ale hlavně sportovní či aerobní aktivity.

Mnohem rychleji budete hubnout mezi lidmi trpícími stejnými problémy. V obležení stejně aktivních nadšenců, jež se vám stanou motivací a hnacím motorem. Na první pohled možná základní rady při hubnutí, avšak z dlouhodobého hlediska ty nejúčinnější. Rozhodněte se proto, na jak dlouho chcete shodit svá kila.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.