Módní trendy v pánském obouvání se snaží skloubit zajímavý design s pohodlím. Právě komfort nošení obuvi a její životnost hraje u většiny mužské populace prim. Proto si poslední dobou můžete všimnout odlehčenosti a větší ležérnosti v pánských modelech. I společenský oblek, či kalhoty se sakem dnes směle mnozí návrháři doplňují ne právě klasickou obuví. Místo úzkých lesklých černých bot vidíme široce šité chelsea boty, mokasíny a dokonce i tenisky. Nejde o sportovní typ tenisek ale o skloubení měkké bílé podrážky- v hladkém provedení- s různě barevným koženým svrškem.

pánské kecky

Rodinná obuvnická firma Luks s dvacetiletou tradicí nabízí originální pánské tenisky podle posledních módních trendů. 

K výrobě tenisek používají měkkou bílou podrážku, kterou lepením spojí se svrškem obuvi. Celá bota včetně podšívky je šitá z kvalitní kůže. Podšívku tvoří jemná světle šedá kůže zajišťující perfektní prodyšnost a vaše pohodlí i při celodenním nošení. V současné době si můžete vybrat ze čtyř barevných variant koženého svršku. Nabízí se vám klasická černá hladce matná, moderní temně modrá, klasická přírodní hnědá a hit letošního podzimu- rezavě hnědá barva. Třešničkou na dortu pak může být vaše osobní volba barvy tkaniček, která povýší vaše tenisky na osobnější úroveň. Výběr kvalitní broušené kůže je zárukou vysoké odolnosti vůči vlhkosti a zároveň zachování přirozeného klima pro vaše nohy.

Kvalita nemusí být nedostupným luxusem. Kožené pánské tenisky nabízí česká firma za víc než přijatelnou cenu. Vzhledem k relativně malému rozsahu výroby se podařilo udržet cenu srovnatelnou s konfekční obuví dostupnou v maloobchodní síti. Ovšem servis a celkový přístup k zákazníkovi je více než vstřícný. Od pomoci při ověření vaší správné tenisky pánské velikosti po prodlouženou tříletou záruku na výrobní vady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.