Patříte k milovníkům dobrého vína? Pak byste měli vaše chuťové pohárky seznámit s vínem Old Porter. To je známé po celém světa a mezi českými konzumenty má taktéž silnou popularitu. Pokud si však chcete skutečně pochutnat, musíte zvolit ten správný produkt. Ideálně se zaměřte na víno Old Porter pocházející z oblasti Montilla – Moriles. Na víno zhotovené konkrétně z odrůdy Pedro Ximénez.

Old Porter ve třech variantách provedení

Když se řekne Old Porter, většina amatérských milovníků vína si představí červený vinný nápoj. A to je správně. Toto sladké víno je vyráběno s obsahem alkoholu 13 % a 21 %. Plně medová chuť je ideální volbou například k paštikám nebo dezertům. V chuti můžete očekávat i drobný závan ostružin.

Kromě červeného vína Old Porter však existují i další varianty. Typickým příkladem je bílá verze White Sweet Wine. V tomto případě ucítíte spíše vanilku a lipové tóny. Tento skvělý aperitiv se hodí například ke smetanovým zákuskům. Na své si ve výsledku přijdou i milovníci růžového. Old Porter Pink má o něco méně alkoholu, rovných 12,5 %. Alkoholický nápoj chutná po sušeném ovoci a příjemně osvěží. I ten patří ke sladším pokrmům, popřípadě bude využit jako aperitiv a digestiv.

Nakupujte Old Porter na tom správném místě

Pokud máte zájem o kvalitní víno Old Porter, navštivte internetový portál http://www.oldporter.cz/, kde se o něm dozvíte podstatně více informací. Zároveň budete obeznámeni o tom, že jeho dodávku vám zprostředkuje společnost BMC Brno, s.r.o. Ta je specialistou na dovoz lahodných vín a potravin ze Španělska. Zásobit se tak můžete v rámci domácích potřeb nebo doplníte víno do svého restauračního zařízení.

Když Old Porter, tak jedině ten kvalitní z oblasti Montilla – Moriles. Toho byste se měli držet, protože jedině tak si na tomto vyhlášeném víně pochutnáte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.