Péče o pleť je důležitá hlavně pro ženy všeho věku. Ověřená internetová lékárna Magnolia nabízí široký sortiment léků, doplňků stravy, vitamínů, zdravotních prostředků a vysoce kvalitní kosmetiky. Všechny příznivce online nákupů potěší i věrnostní program, dárek k nákupu nebo možnost osobního odběru zdarma. Podívejme se na to, jaké produkty péče o pleť můžete vybírat.

NU SKIN kosmetika

Společnost NU SKIN založila trojice lidí s unikátní vizí. Akademik Blake Roney, učitelka a filantropka Sandie Tillotson a právník Steve Lund. Tato značka nabízí vysoce kvalitní produkty pro péči o pleť na nejvyšší úrovni. Věnuje se vývoji inovativních kosmetických a wellness produktů podporujících zdraví pokožky a zpomalujících stárnutí kůže a vlasů. Díky nejmodernějším technologiím udržuje kosmetika NU SKIN a přístroje této značky pleť zdravou, krásnou, svěží a mladou.

Omlazující přípravky NU SKIN používají i luxusní kosmetické salony. Velmi oblíbenými přípravky jsou zejména gely a krémy s technologií ageLoc a přístroje Galvanic Spa na celkové omlazení pleti. Prvotřídní produkty vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie. Kromě ošetření příznaků stárnutí produkty reagují na základní příčiny i zdroje stárnutí, tedy naše geny. Díky tomu se tyto inovativní produkty stávají favority v oblasti anti-ageingu.

Jak se liší dermokosmetika od té běžné

Dermokosmetika kombinuje unikátní kosmetické vlastnosti a nejmodernější poznatky z oboru dermatologie. Dermokosmetické produkty jsou vytvářeny ve spolupráci s odborníky, dermatology, pediatry, oftalmology i lékárníky a jsou založeny na vysoké účinnosti a bezpečnosti potvrzené klinickými studiemi. Dermokosmetika je hypoalergenní, bez parfemace, vstřebává se do nejhlubších vrstev pokožky, nechá pokožku dýchat a její působení je mnohem efektivnější.

Dermokosmetiku lze používat pro normální zdravou pleť pro eliminaci rizika sklonu k vytvoření citlivosti či narušení. Především je však určená pro péči o pleť citlivou, alergickou, podráženou, problematickou a se sklony k jiným potížím jako je seboroická dermatitida, atopický ekzém, rosacea, pigmentové skvrny, akné a stárnutí pleti. Online lékárna vám poskytne vám odbornou konzultaci ohledně vašich objednávek a pomůže vám s výběrem vhodných kosmetických produktů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.