Modulárních auto myček v České republice neustále přibývá. Není se čemu divit. Tato služba je z pohledu použitelnosti a návratnosti vložené investice zkrátka bezkonkurenční a přináší opravdu nadstandardní servis mnohým zákazníkům, ať už je umístěna u opravny aut, benzínové stanice nebo jen tak.

Čas jednoduše ověřil, že bezkontaktní myčka má svou budoucnost a velice rychle střídá staré myčky aut, kde je zapotřebí obsluha.

Moderní automyčka a její možnosti

Pokud plánujete investici do obdobného typu zařízení, měli byste volit jen prověřené výrobce, jež mají s těmito konstrukcemi dlouhodobé zkušenosti. Technologie samoobslužné myčky je velice jednoduchá.

Základem všeho je ocelový rám pro techniku automyčky, kotel ACV s dvojí funkcí a ovládací panel. S ním přichází do styku právě zákazníci, kteří si mohou vybírat z mnoha praktických programů.

  • Předmytí
  • Základní mytí
  • Turbo postřik
  • Oplach
  • Vosk
  • Závěrečný oplach

Ve prospěch takového zařízení hovoří hlavně jeho variabilita. Svým zákazníkům můžete připravit mytí vozu doslova na míru. Taková automyčka je pak spojena s přijatelnými provozními náklady a návratnost investice je povětšinou krátká. Bezkontaktní myčku aut si totiž velice rychle oblíbí všichni řidiči v okolí.

Vhodný dodavatel samoobslužné automyčky

Ať už máte zájem o kontejnerové nebo modulární řešení automyčky v nejrůznějším modelovém provedení, vždy se spoléhejte na prověřenou kvalitu BKF CarWash. Tento specialista na bezkontaktní myčky aut má svou působnost nejenom v České republice, ale také v ostatních zemích. I to je důkazem jeho preciznosti. Více informací ostatně naleznete na internetovém portálu http://bkfcarwash.cz/.

Podlehněte profesionálnímu řešení v oblasti mytí aut a volte zařízení, se kterým nebudete mít ve výsledku žádnou práci a bude vám vydělávat peníze automaticky. Automyčka BKF CarWash je toho jasným důkazem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.