Hledáte přírodní mast, která pomáhá při problémech se suchou a popraskanou kůží? Vyzkoušejte lanolinová mast! Je vyrobena z vlny ovcí a obsahuje mnoho výživných látek, které pomáhají udržovat pokožku zdravou a hydratovanou.

Využití lanolinové masti

Čistá lanolinová mast je přírodní produkt, který se využívá v mnoha oblastech. Pomáhá i při hojení ran a oděrek. Jako ochrana před větrem a mrazem nebo při problémy s popraskanými patami.  Lanolinová mast je zkrátka všestranná a můžete ji používat prakticky na celé tělo. Pojďme se podívat na tři její hlavní využití.

1.     Péče o pokožku

Čistá lanolinová mast je ideální pro péči o citlivou a suchou pokožku. Mast vytváří ochrannou vrstvu na pokožce a pomáhá ji chránit před vnějšími vlivy. V případě, že máte suchou kůži, můžete mast používat jako hydratační krém. Naneste ji na postižené místo a nechte působit. Mast se rychle vstřebá a zlepší stav kůže.

2.     Léčebné vlastnosti

Také má skvělé léčebné vlastnosti. Pomáhá při hojení ran a odřenin. Ocení ji i čerstvé maminky, je totiž ideální i na popraskané bradavky, kdy pomáhá zmírnit bolest a podráždění. Svůj pozitivní přínos uplatní i při léčbě lupénky a ekzému. Pokud máte podrážděnou pokožku, naneste mast na postižené místo a nechte působit.

3.     Kosmetické použití

Čistou lanolinovou mast najdete poměrně často také jako základ složení různých krémů a balzámů. Samozřejmě se pak její účinek liší v závislosti na dalších složkách daného výrobku, přesto si stále zachovává své hydratační vlastnosti. Když hledáte přírodní kosmetiku pro své dítě, podívejte se na dětskou přírodní kosmetiku kii-baa. Tato značka vyrábí kosmetiku z přírodních ingrediencí, včetně ultra čisté lanolinové masti bez přidaných látek a je tak vhodná i pro ty nejmenší děti.

Jak vybrat kvalitní lanolinovou mast

Při výběru lanolinové masti si zkontrolujte její složení. Hledejte takovou, která je 100% čistá. Masti s přidanými chemikáliemi a konzervačními látkami mohou naopak kůži ještě podráždit. A ačkoliv je lanolinová mast obecně skvělá při ošetření suché, citlivé nebo bolavé pokožky, pokud hledáte mast k ošetření bradavek během těhotenství a kojení, zkontrolujte, zda má také příslušné certifikáty a doporučení pro tuto specifickou oblast. Například dětská přírodní kosmetika kii-kaa nabízí přesně takovou.

Lanolinová mast je zkrátka zázrakem přírody, který dokáže ochránit vaši kůži před nepříznivými vnějšími vlivy a pomůže s její regenerací  a stojí za vyzkoušení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.