Při výběru vybavení kanceláře sázejte na prověřené odborníky. Česká společnost SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. se zaměřuje na obchodní, poradenskou a servisní činnost v oblasti kancelářské techniky se zaměřením na kopírovací přístroje a tiskárny. Nabízí komplexní služby v této oblasti a pravidelně získává ocenění nejlepšího prodejce značky SHARP v Moravskoslezském kraji.

Prodej kopírek a tiskáren

U černobílých i barevných tiskáren s kopírkou si můžete vybrat formáty A4 i A3. Prodejní činnost SHARP CENTRUM Ostrava však samotným prodejem tiskárny s kopírkou nekončí. Získáte zde špičkové poradenství při výběru nebo aktualizaci kopírovací a tiskové techniky. Zajistí vám kompletní technické řešení pro vaši kancelář, váš podnik, školu, úřad i velkou instituci. U multifunkčních zařízení a kopírek vám nastaví služby a funkce na míru.

Můžete si nechat zajistit jednoduché úkony jako správu a tisk na dálku pomocí připojení nebo sofistikovaný systém fungování pomocí kreditních karet pro jednotlivé zaměstnance pro lepší přehled. Zjednodušíte si tak procesy a zvednete produktivitu práce. Možnost převodu tiskovin do digitální podoby a jejich správu zvládnete na pár kliknutí včetně snadného vyúčtování jednotlivých tiskovin.

Pronájem kopírek a tiskáren

Využít můžete i kompletní krátkodobý i dlouhodobý pronájem kopírek včetně servisní a materiálové podpory za velmi příznivé tarifní ceny. Získáte tím značnou finanční úsporu oproti pořízení nové kancelářské techniky. Součástí pronájmu je pravidelný servis a údržba zařízení. SHARP CENTRUM Ostrava poskytuje vlastní, vysoce kvalitní kancelářské zařízení, které vám dá jistotu spolehlivosti bez rizika omezení provozu. Servisní tým zkušených techniků vás nenechá na holičkách.

Pronájem lze postupem času inovovat a kancelářská technika se dá upravovat na míru. V případě, že v průběhu pronájmu objem kopírovaného a tištěného materiálu vzroste, společnost vám dodá adekvátní zařízení s vyšší kapacitou, které bude zcela vyhovovat vašim novám požadavkům a aktuálním potřebám. Servisní zázemí společnosti vám pro kopírovací stroje SHARP zajití perfektní a bleskový servis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.