Asi každý z nás už někdy musel na autě měnit rozbité přední sklo. Stačí malý kamínek a už budete hledat telefonní číslo na někoho, kdo vám čelní sklo vymění. Společnost AUTOSKLO S.O.S. provádí výměny i bodové opravy autoskel u osobních vozů i autobusů a čištění i plnění klimatizace. Nabízí k tomu zajímavé bonusy.

Společnost AUTOSKLO S.O.S.

Firma AUTOSKLO S.O.S. nabízí ke službě „Výměna čelního skla“ v rámci akce zdarma třeba roční elektronickou známku, přezutí či uskladnění pneumatik, desinfekci ozonem nebo plnění klimatizace. Vždy tu najdete zajímavý bonus a výměna autoskla trvá jen 2 hodiny. Opravy technologií PDR odstraní promáčkliny po drobných autonehodách a krupobití. Služby doplňuje profesionální pneuservis a autoservis. Čištění vozidel ozonem hubí viry a bakterie a odstraňuje zápach.

Věnujte dárkový poukaz, nechte si vyčistit vůz nebo vyřídit pojistnou událost

Nevíte, co dát partnerovi, otci či kamarádovi jako dárek? Pro všechny muže oceníte dárkový poukaz na péči o vůz. Firma má dlouholeté zkušenosti s výměnou všech autoskel a skel na míru, používá jen originální skla světových značek a 99 % má skladem. Prohlídka vozu a rozpočet oprav je zdarma, stejně jako vyřízení pojistné události. Po výměně skla vám zdarma vyčistí interiér suchou i mokrou metodou.

Výměna čelního skla

Jestliže jste se stali obětí dopravní nehody, nebo vám čelní sklo auta prasklo jinak, jeho kompletní výměnu zajistí opravdoví profesionálové v oboru. Pravidelně školení a zkušení automechanici provádí veškeré práce rychle a precizně. Stačí zavolat nebo napsat e-mail a domluvit si termín výměny čelního skla. Autosklo servis je poskytován 24 hodin denně i o svátcích.

Bodové opravy autoskel

Bodové opravy autoskel se hodí na drobné praskliny od kamínků a dají se použít na 80 % prasklin. Scelovat se dají jen vrstvená čelní skla, ne ta kalená. Metoda se nedá použít jen na praskliny v okraji skla a v zorném poli řidiče. Jde o rychlou a šetrnou metodu opravy a alternativu k výměně celého autoskla. Je také hrazena všemi pojišťovnami na našem trhu. Oprava čelního skla zabere jen 1 hodinu.

Oprava autobusových skel

Expresní výměnu všech autobusových skel včetně kompletní fotodokumentace budete mít hotovou do 24 hodin od přistavení autobusu. Jejich výměna se provádí na 2 provozovnách, případně přímo u vás. Používají se nejkvalitnější lepidla značky Würth a originální skla. Čelní, zadní, boční skla i dvojskla se dají i opravit.

Čištění a plnění klimatizace

Pravidelné plnění klimatizace, které nezabere ani 1 hodinu, můžete rozšířit o důkladné čištění a dezinfekci klimatizace ozonem. To se provádí po výměně karbonového filtru a dezinfekce klimatizace ozonem zabere asi 2 hodiny. Pro osobní vozidla, autobusy i kamiony se používají 2 typy chladiva R134 a R1234.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.