Firemní konference, plesy, večírky i jiné společenské akce se neobejdou bez kvalitního ozvučení. Pro jeho dosáhnutí musíte mít ale profesionální znalosti a také kvalitní vybavení, které zaručí, že i vaše akce bude skvěle ozvučená, ať už se koná kdekoliv.

Každý detail rozhoduje o výsledku

Zkušená obsluha a perfektní ozvučení jsou nedílnou součástí každé dobré společenské nebo firemní události. Základem dobrého a kvalitního zvuku jsou reprobedny. Typy reproboxů by měly být vždy navrženy s ohledem na členitost ozvučovacího místa, vyzařovacího úhlu reproduktorů, možnosti rozmístění také s přihlédnutím na design dané místnosti. Kvalitní mikrofony, jejich využití a umístnění je také velmi důležité.

Abyste všemu, co se řekne, dobře rozuměli

Kvalitní reprobedny a mikrofony jsou jen začátkem. Důležitých prvků v celém procesu ozvučení je mnohem více. Mixážní pult pro ovládání jednotlivých mikrofonů, dalších vstupních i výstupních zařízení, úrovně hladiny zvuku a samozřejmě příslušná kabeláž jsou také dalšími nezbytnými prvky, bez kterých kvalitního zvuku nelze dosáhnout. Tím vším se docílí nejen kvalitního ozvučení ale také přednesu nebo záznamu zvuku.

Obejdete se i bez přípojky

Čeká vás akce na místě, kde není žádná elektrická přípojka? Nic se neděje. Pomůže vám pronájem elektrocentrál. Elektrocentrála je zařízení, které dodává elektrickou energii v místech, kde nenajdete žádnou elektrickou přípojku. Centrálu si nemusíte hned proto kupovat, naštěstí se dají jen vypůjčit. Pak už vaši akci nic neohrozí. Elektrocentrály bývají vybaveny benzinovým spalovacím nebo naftovým zážehovým motorem. Podle druhu paliva se potom označují jako naftový nebo benzínový agregát. Elektrocentrály obsahují generátor pro tvorbu energické energie, který je spojen s motorem pomocí hřídele.

Už vám nic nebrání užít si svou akci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.