V současnosti je trh zahlcen širokým spektrem čistících a dezinfekčních prostředků s různou účinností, což běžnému spotřebiteli může docela ztížit správný výběr. Pokud se i vy snažíte najít ten správný čisticí prostředek a dezinfekci na povrchy, díky kterým dosáhnete profesionálních výsledků, tak bude pro vás Lavon vítaným a univerzálním pomocníkem. Lavon dezinfekce patří mezi velice populární čisticí prostředky, jimiž uklidíte s přehledem celý dům a samozřejmě najde také široké využití ve veřejných a komerčních prostorech.

Proč používat dezinfekci?

Při běžném úklidu a čištění dochází pouze k odstranění špíny a nečistot z povrchů, což je často nedostačující. Dezinfekce na povrchy se postará o odstranění virů, bakterií a dalších škodlivých látek, které mají negativní vliv na lidské zdraví. Tím zajistí hygienicky bezpečný domov či případně jakékoliv prostory, ve kterých se jej rozhodnete využít. Stane se tak vskutku vaším nepostradatelným pomocníkem.

Dezinfekci lze využít pro různé povrchy

Lavon dezinfekce najde využití v mnoha různých objektech, například v kancelářích, restauracích, hospodách, školách, firmách a podobně. Vzhledem k výhodné ceně a nabídce různých velikostí se hodí i jako prostředek pro úklidové firmy.

Jedná se o bezoplachovou dezinfekci, jež můžete použít v kuchyni, koupelně, na toaletě či v obývacím pokoji. Samozřejmě si poradí i s prostory, kde se může ukrývat velká koncentrace patogenů. Nemusíte se ji bát použít i například na klávesnici počítače, ovladač, dětské hračky a další zařízení. Řadí se mezi ekologické čisticí prostředky, takže neobsahuje chlór ani alkohol.

Dezinfekce s dlouhotrvajícím efektem

Dezinfekce Lavon nabízí důkladné vyčištění a dlouhotrvající efekt a zároveň je šetrná k pokožce. Dobře si poradí s těžko odstranitelnými skvrnami a nezpůsobí ani skvrny na textiliích. Díky trojímu účinku si poradí také s kvasinkami a odstraní 99,99 % všech virů a bakterií. Je jedničkou nejen mezi domácími čisticími prostředky, ale stejně tak dobře  poslouží i profesionálům. Můžete si ji objednat na webových stránkách prostredkycistici.cz. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.