Hledáte nový moderní nábytek do vaší kuchyně nebo jídelny? Vyberte si ze sortimentu jídelních židlí a stolů v různých velikostech a dekorech.

Jídelní nábytek

Užijte si společné stolování a vychutnejte si jídlo naplno díky kvalitnímu a modernímu nábytku. Ve vaší kuchyni nebo jídelně nesmí chybět prostorný jídelní stůl a pohodlné židle. Především z důvodu úspory místa oceníte třeba šikovně řešený rozkládací stůl, který je jednoduše během chvilky připravený pro větší počet osob. Svým atraktivním vzhledem a elegantním designem vás pak oslní jídelní nábytek z masivu, který oceníte pro jeho kvalitní zpracování, odolnost a dlouhou životnost.

Moderní a elegantní jídelní stoly z masivu

Bytelný a dostatečně prostorný stůl je dominantou a nezbytným kouskem každé kuchyně. Chtějte něco více než jen obyčejný nábytek. Kvalitu a design v jednom vám poskytnou jídelní stoly z masivu. Vyznačují se atraktivním designem a jsou tak perfektní volbou do každého interiéru. Vybrat si můžete z kulaté, oválné, čtvercové nebo obdélníkové varianty. Vsaďte třeba na provedení v kombinaci dřeva a kovu, která vypadá jednoduše báječně.

Praktický kulatý rozkládací stůl

Praktickým řešením nejen do menších prostorů je jídelní stůl kulatý rozkládací. Ten se opět dostává do popředí, co se moderních trendů bydlení týče. Nadchne vás nejen svojí praktičností, ale také zajímavým a elegantním vzhledem. Je ideálním řešením všude tam, kde není příliš mnoho prostoru na klasický obdélníkový nebo čtvercový stůl. Je perfektním kompromisem a v případě návštěvy během chvilky vykouzlíte dostatek prostoru pro všechny.

Dubové jídelní židle

Ve vašem interiéru se budou perfektně vyjímat dubové jídelní židle. Jsou typické vysokou kvalitou zpracování a elegantním vzhledem, který zaujme na první pohled. Masivní dubové dřevo se řadí mezi populární materiály v oblasti nábytku. Vypadá parádně v kombinaci s čalouněním. Pokud tedy hledáte pevné a kvalitní židle, pak jdou ty z dubu jasnou volbou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.