Volba podlahové krytiny je poměrně zásadním rozhodnutím při výstavbě nebo modernizaci rodinného či komerčního objektu. Významnou roli hraje nejenom vzhled, ale také vlastnosti daného materiálu, jež se projevují v dlouhé životnosti a v minimálním opotřebení.

Ideálním řešením jsou vinylové podlahy. Ty si berou z dřevěných a laminátových produktů jen to nejlepší a pojí vše v jeden zajímavý a finančně výhodný celek. Několikavrstvý prvek, s nímž vás prostřednictvím následujících řádků seznámíme trochu podrobněji.

V čem spočívá kouzlo vinylové podlahy?

Vše se odvíjí od samotného výrobního materiálu, který má minimální tloušťku, do níž je zakomponováno pár důležitých vrstev. Od tlumící, přes dezénovou, transparentní, až po tu ochranou.

Vinylové podlahy mají díky svým vlastnostem velice široké upotřebení. Plánujete-li kuchyně na míru, moderní chodby nebo dokonce esteticky originální koupelny, vždy se můžete obrátit na tento unikátní a novodobý produkt.

O jeho pestré použitelnosti vás přesvědčí hned několik faktorů.

  • Voděodolnost
  • Povrchová odolnost
  • Věrohodné dekory a jejich bohaté množství
  • Teplý a změkčený povrch na omak
  • Vynikající řešení pro renovace starých podlah

Jestliže vás oslovují vinylové podlahy, možná byste rádi znali také dlouhodobě prověřeného výrobce, u něhož získáte nadstandardní dvacetiletou záruku.

Vinylové podlahy Quick Step

quickstep podlahaToužíte-li po kvalitě, jednoduché pokládce a velice věrohodných imitacích dřeva, pak se vaší volbou stanou Quick Step podlahy. Letitý specialista zabývající se neustálým vývojem podlahových materiálů, s nimiž dokážete rozjasnit jakékoliv interiéry.

V rámci realizace vinylové podlahy se vám může hodit i stavební chemie odpovídajícího typu. To vše a mnohé další vám přináší internetový portál stavebniny-chemie.cz, který sdružuje dostatek informací o výše zmíněném.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.