Když podáte přátelům kvalitní víno, uděláte nejpřesvědčivější gesto opravdové pohostinnosti. Podání kvalitního vína totiž ukazuje vysoký stupeň kultury hostitele. O kvalitním vínu se říká, že umocňuje radost ze života, že uvolňuje napětí. V přítomnosti kvalitního vína se mnohem lehčeji navazují osobní kontakty. Kdo si jednou zvykne na kvalitní bílé víno a kvalitní červené víno, stane se z něj požitkář. A to je dobře. Důležité však je, aby člověk znal míru. Aby mu víno místo radosti ze života neudělalo peklo.

Bolehlav z kvalitního vína rozhodně nehrozí

Zatímco po nekvalitním bílém vínu a nekvalitním červeném vínu můžete očekávat leda tak bolest hlavy, kvalitní bílá vína a kvalitní červená vína díky obsahu alkoholu a kyselin podpoří vaše trávení, povzbudí chuť k jídlu. Kvalitní víno vám bolehlav rozhodně nezpůsobí. Osvědčenou gastronomickou zkušenost o tom, že kvalitní víno podporuje trávení a povzbuzuje chuť k jídlu, dobře znají degustátoři. I vy se můžete stát opravdovými degustátory vína. Nebojte se, nemusíte se hlásit do žádného půlročního kurzu. Stačí, když jednou nebo vícekrát navštívíte degustaci vín v Praze. Degustací vína Praha vás provedou samí renomovaní odborníci – sommeliéři a vinaři. Jejich cílem je, ukázat vám, jak se můžete sami naučit poznat kvalitní víno.

Pro opravdovou lásku k vínu

Cílem účasti na degustaci vín Praha je naučit se rozeznávat kvalitní červené víno a kvalitní bílé víno. Na degustaci vín Praha vás však rozhodně nikdo nebude poučovat. Snahou odborníků bude ještě více prohloubit vaši lásku k vínu a udělat z vás opravdové fajnšmekry. Budete mít možnost pořídit si také vlastní degustační sady vín. Tuto možnost budete mít přímo na místě, ale také pěkně z pohodlí domova objednávkou degustační sady na alifea.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.