Chytrému napověz, hloupého trkni! Staré české rčení nebude daleko od pravdy, když se dá vyložit jako prevenci proti nešťastným náhodám a osudovým chybám. Prozíravý je totiž jen ten, který hledí své budoucnosti vstříc a dokáže se připravit na dny lepší, i horší.

Neštěstí totiž nechodí po horách, ale po lidech a lidský život se odehrává v takzvaných sinusoidách. Jednou je líp, podruhé hůř a právě na ty špatné dny by se měl člověk připravit. Ať už v oblasti financí, tak z hlediska odpovědnosti. Jedině tak ho první rána osudu nevykolejí a „nerozseká“ na kousky.

Pojistka, co vás chrání před sebou samými

Abyste měli svůj život pevně v rukou, pořiďte si pojištění proti blbosti. Tato pojistka vám neříká, že byste patřili do skupiny s méně vysokým IQ než průměrná inteligence, ale odvozuje její předmět plnění. Reaguje totiž na podněty, které se váží k běžným denním aktivitám a škodám způsobených z vaší nešikovnosti nebo dílem nešťastné náhody.

Do pojištění občanské odpovědnosti náleží všechny situace, které můžete způsobit v běžném životě. Například vysklené okno, rozbité zboží v obchodě, stále častější jsou také srážky na lyžařských sjezdovkách a i při opatrné jízdě je snadno může zavinit i sebelepší lyžař či snowboardista. S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací, ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému, a mohou vás přijít hodně draho.

Ochrana pro celu rodinu

To platí i v případě, že škodu způsobí někdo z vašich nejbližších. Do pojištění je automaticky zahrnuta i vaše rodina a za příplatek i domácí mazlíčci. Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve 4 variantách dle zvolené pojistné částky od 3 do 10 milionů korun. Mezi jasné výhody produktu lze zahrnout celosvětovou platnost, jednotný limit pojistného plnění na škody na zdraví, na majetku i škody finanční a sjednání bez spoluúčasti. Což v praxi znamená jediné, že vzniklou škodu pojišťovna ERGO bezezbytku uhradí. No, neberte to! Pojistka na blbost se prostě vyplatí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.