Chcete se co nejrychleji dostat na druhý konec města, ale bojíte se, že uvíznete v koloně? Kéž byste měli dopravní prostředek, který by byl mnohem hbitější než klasické auto… Tak proč se neinspirujete u našich evropských sousedů? Italové nedají dopustit na skútr a již dávno objevili všechny jeho přednosti. Ale nejsou to jen oni, skútry jsou populární i v mnoha asijských destinacích. Například na Bali či ve Vietnamu na nich jezdí každý druhý. V následujících řádcích vám prozradíme všechny podstatné výhody!

Už žádné čekání ve špičce

Pádným argumentem pro pořízení skútru je výše zmíněná mrštnost. Proč ztrácet čas v dopravní špičce, když se můžete elegantně protáhnout řadami popojíždějících vozidel? Do cíle se dostanete v rekordně krátkém čase!

Budete cestovat levně

Za zmínku však stojí i další výhody skútrů. Jde o výrazně ekonomičtější dopravní prostředek než klasický „osobák“. Spotřeba je zanedbatelná a pořizovací cena víc než přijatelná. A pokud si nemůžete dovolit nový stroj, zaměřte se na dostupnější bazar skútry.

Skútr Kentoya HAMMER II 125 4T - 2016
Skútr Kentoya HAMMER II 125 4T – 2016

Problémy s parkováním? Ani omylem!

Pokračujeme dále. Ve městech bývá problém s parkováním – vy však nic podobného řešit nebudete. Skútr „upíchnete“ v podstatě kdekoliv. Nebudete muset hledat příhodné místo a většinou zastavíte těsně před cílem. To zní dobře, nebo ne?

Tip: Přečtěte si, jak se (ne)oblékat na skútr!

Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T
Skútr Kentoya Moto FEVER 125 4T

Obejdete se bez řidičáku na motorku

Skútry jsou poměrně bezpečné, protože nedisponují tak vysokým výkonem jako běžné motocykly. Přesto jsou dostatečně rychlé a jejich potenciál naprosto vyhovuje městskému stylu jízdy. Mimo to se obejdete bez řidičského oprávnění na motorku – na skútr vám postačí řidičák pro skupinu B.

Co dodat závěrem? Skútr je úžasný dopravní prostředek, který je do městského provozu jako stvořený. K mání je široké spektrum modelů a vy si vyberete ten, který vám padne jako ulitý. Co třeba stylovku jako vystřiženou ze 70. let? Ať už vsadíte na retro nebo ultramoderní design, nedáte na skútr dopustit!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.