Pro vyřízení náležitostí na katastru se mnohdy neobejdete bez geodetických služeb. Co vše geodeti provádí a na koho se s jistotou obrátit? Společnost VISIONPLAN-3D je specialistou v oboru geodézie, její odborníci si poradí s podklady pro projektanty, stavební firmy i pro katastrální úřad. Ať už se chystáte stavět, nebo potřebujete rozdělit pozemek, budete potřebovat geodetické služby. VISIONPLAN-3D poskytuje svoje služby veřejnosti i podnikatelům.

Geodetické práce společnosti VISIONPLAN-3D pro veřejnost zahrnují například vytyčení stavby či pozemku, zaměření pozemku pro vypracování projektu domu nebo geometrické plány pro katastr. Pro firmy zase VISIONPLAN-3D provádí laserové skenování, výpočty kubatur, 3D modely, dokumentace a další. Specialitou je také vytvoření virtuální prohlídky interiéru nebo exteriéru.

Firma VISIONPLAN-3D používá nejmodernější technologii a přístroje, prioritou je pro ni kvalita, rychlost a cenově dostupné podmínky. Na webových stránkách společnosti si můžete prohlédnout reference již realizovaných zakázek. VISIONPLAN-3D si poradí i s atypickým případem a najde řešení na míru. Využijte možnosti úvodní konzultace zdarma a nezávazně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.