Chcete se přestěhovat do Prahy a hledáte ideální místo? Nebo jste se rozhodli investovat do nemovitosti a sháníte vhodný byt ke koupi? Pokud ano, měli byste pozornost zaměřit na developerský projekt NA VACKOVĚ. Vzniká v centru Prahy a od běžných se liší v mnoha ohledech.

NA VACKOVĚ nabídne celkem 202 bytů

Myslíte si, že v centru města není už místo na nové byty? Není to pravda a nový projekt NA VACKOVĚ je toho důkazem. Rezidence NA VACKOVĚ se „klube“ na svět v blízkosti ulice Olgy Havlové – tedy téměř v centru elitního Žižkova. Projekt je dílem developerské společnosti Metrostav Development a.s., která zde plánuje postavit 3 pětipodlažní budovy, které nádherně zapadnou do koncepce stávající zástavby.

casopis-roku.cz_navackove_cz_01

Budovy nabídnou celkem 202 bytů v tomto složení: 81 bytů bude mít dispozice 3+kk a budou sloužit především jako moderní bydlení pro rodiny. Dále zde bude 26 bytů o dispozicích 2+kk a 85 studií s dispozicemi 1+kk. Metrostav Development a.s. nezapomíná ani na milovníky luxusu a velkého prostoru – pro ně bude postaveno 10 bytů 4+kk.

Všechny byty v Praze-Žižkov jsou vymyšleny tak, aby byl maximálně využit vnitřní prostor a současně s ním i denní světlo. Budou krásně vzdušné. Jako bonus svým majitelům nabídnou prostorné terasy a balkony. Majitelé přízemních bytů si budou moci užívat i vlastí minizahrádku.

casopis-roku.cz_navackove_cz_02

Ideální bydlení i díky lokalitě

Mnoho kladů má samotná lokalita stavby. V blízkosti se nachází velké parky, které lákají k procházkám či jiným sportovním aktivitám. Jen několik minut je to do centra, kde je možné si plnými doušky užít velkoměstský život.

Již v prodeji!

Byty budou připraveny k nastěhování na konci února 2017. Jejich prodej byl již zahájen a zájem je značný. Jestliže chcete bydlet v centru Prahy a současně ve spojení s přírodou, moc dlouho neváhejte. Jestliže si budete vyřizovat hypotéku, můžete ji vyřídit přímo u Metrostav Development a.s. Společnost ve spojení s Hyposervis Consulting a.s. připravila velmi výhodnou hypotéku. Doporučujeme si nejdříve přečíst tento článek, kde se dozvíte, jak by měla vypadat správně nastavená hypotéka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.